[ad_1]

با نگاه به آینده: آیا از تغییر می ترسید؟ پس ممکن است بخواهید نگاهتان را دور کنید. گفته می شود مایکروسافت در حال کار بر روی یک اصلاح اساسی بصری برای ویندوز 10 است که در ماه اکتبر منتشر می شود. یکی از مهمترین تغییرات که به روزرسانی Sun Valley “نسخه 21H2” انجام می شود ، منوی “Start” است که از نوار وظیفه جدا شده و گوشه های گردتری دارد.

ویندوز جدید می نویسد که Sun Valley از سال گذشته شروع به کار کرده است و “جوان سازی بصری جامع ویندوز” را شامل می شود ، از جمله رابط جدیدی که از Microsoft Fluent Design و زبان WinUI کاملاً استفاده می کند.

یکی از ظریف ترین تغییراتی که به روزرسانی ارائه می دهد ، گرد کردن گوشه های قسمت ها مانند موارد موجود در کاشی های استاتیک و Action Center است. اما بارزترین تفاوت ممکن است در موقعیت خود منوی Start باشد.

با مجوز از جدیدترین ویندوز

به جای اینکه به نوار وظیفه متصل شود ، اکنون منوی به روز شده در بالای آن شناور می شود و یک شکاف قابل مشاهده ایجاد می کند. Windows Latest یک طرح (در بالا) از چگونگی وقوع تغییر ایجاد کرده است.

گوشه های گرد و منوهای شناور مواردی است که در نسخه های قبلی ویندوز 10 ایکس دیده ایم. اولین تغییر کاملاً ظریف است و نباید مردم را آزار دهد ، اگرچه از مورد دوم مطمئن نیستم. خبر بد این است که اگر ظاهر فعلی را ترجیح می دهید ، به نظر می رسد گزینه ای برای تغییر شعاع گوشه های گرد یا بازگشت به منوهای غیر شناور وجود ندارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=EPirgHua2sE

شایان ذکر است که هیچ تضمینی وجود ندارد که این تعمیرات بخشی از به روزرسانی باشد و حتی اگر چنین باشد ، انتظار داشته باشید که جلوه ای بهتر از طرح انتشار داشته باشند.

آزمایشگران در Windows Insider احتمالاً با انتشار مایکروسافت در ماه های آینده این تغییرات را مشاهده خواهند کرد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر