کپکام امیدوار است 1500 دلار برای کت کریس ردفیلد بپردازد

[ad_1]

WTF؟! کمپانی های بازی سازی می دانند که برخی از طرفداران برای کالاهای مرتبط با عناوین خود هزینه های زیادی پرداخت خواهند کرد. Capcom در این زمینه متخصص است: ناشر دوباره ماکت بسیار گران قیمتی را که یک شخصیت Resident Evil پوشیده است به فروش می رساند.

کت پشمی ناشناخته در وب سایت ژاپنی کپکام 159،731 ین قیمت دارد. این مبلغ کمی بیشتر از 1500 دلار است – مقدار زیادی برای چیزی که حتی دکمه ندارد. اما به نظر می رسد کسی که کریس ردفیلد در Resident Evil Village می پوشد و کاملا توجیه کننده قیمت است.

کت در اندازه های متوسط ​​، بزرگ و بسیار بزرگ موجود است. یک گزینه “مدل اصلی” نیز وجود دارد که حتی بزرگتر است و باید متناسب با Redfield در بازی باشد. Kotaku می نویسد که این نسخه دقیق تر از الگوی واقعی لباس اسکن شده در بازی الگوبرداری شده است.

کت به طور مستقل و به عنوان بخشی از دو نسخه مختلف از مجموعه ها ، شامل مجسمه های مشابه ، قفل ماکت ، کارت و سایر موارد ارائه می شود. ارزان ترین این قیمت 1634 دلار است ، در حالی که قفل آن 1855 دلار است.

کپکام با فروش کت های گران قیمت که توسط شخصیت های Resi پوشیده شده است ، بیگانه نیست. او ژاکت بمب افکن Resident Evil 4 را در سال 2016 به قیمت 1200 دلار به لئون کندی فروخت و ژاکت چرمی Resident Evil 6 با قیمت 1000 دلار.

علیرغم قیمت بالای آنها ، این نوع اقلام محبوب هستند. سال گذشته یک ژاکت 1900 دلاری Death Stranding همراه با یقه چند علف هرز ، کاپوت و بسیاری از زیپ ها پس از فروش سریعاً به سرعت به فروش رسید. نسخه بسیار محدودی از Devil May Cry 5 با قیمت 8000 دلاری که همراه با ژاکت دانته بود نیز وجود داشت.

پرداخت نزدیک به 2000 دلار هزینه زیادی برای نسخه کلکسیونر هر بازی است ، اگرچه در مقایسه با Dying Light’s 2016 Spotlight Edition که به خریداران قول می داد در این فیلم مبتنی بر بازی که هنوز اکران نشده است ، قول دهد ، کم رنگ است. مشخص نیست که آیا کسی تا به حال مبلغ 10 میلیون دلار پرداخت کرده است.

می توانید کل ویترین Resident Evil Village ، از جمله آخرین تریلر گیم پلی بازی را در اینجا تماشا کنید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme