[ad_1]

چه زمانی می توانم آن را مصرف کنم؟ کوالکام می گوید در حال حاضر از مودم Snapdragon X65 5G برای OEM هایی که به دنبال راه اندازی دستگاه های تجاری با تراشه در سال 2021 هستند ، در حال نمونه برداری است. این احتمالاً به این معنی است که ممکن است این اعلامیه در اواخر سال جاری منتشر شود ، زیرا وجود واقعی دستگاه در اوایل سال 2022 و بعد از آن تغییر می کند.

روز سه شنبه ، کوالکام از مودم نسل چهارم 5G خود رونمایی کرد که به طور رسمی با نام Snapdragon X65 5G Modem-RF شناخته می شود.

آخرین نسخه کوالکام به عنوان اولین سیستم مودم RF 10 گیگابیتی 5G و اولین نسخه 3GPP نسخه 16 شارژ می شود ، این بدان معنی است که سرعت آن فوق العاده است … حداقل روی کاغذ. همانطور که The Verge اشاره کرد ، شبکه های 5G هنوز نمی توانند سرعت آنچنانی را ارائه دهند. معنای این امر این است که وقتی زمان چنین عملکردی فرا برسد ، X65 برای کنترل آن مجهز می شود.

X65 دارای معماری قابل ارتقا است که امکان محافظت از مودم در آینده را از طریق به روزرسانی نرم افزار ، افزایش عمر دستگاه ، بهبود قابلیت ها و کاهش هزینه های کلی مالکیت فراهم می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=azhPIcpnV04

وی همچنین اولین کسی بود که از قابلیت های پیشرفته تنظیم آنتن با استفاده از هوش مصنوعی استفاده کرد. طبق گفته کوالکام ، این راه حل از یک مدل آموزش دیده با هوش مصنوعی برای تشخیص موقعیت دست کاربر بر روی دستگاه و تنظیم دقیق آنتن ها در زمان واقعی استفاده می کند و در نتیجه سرعت داده بالاتر ، پوشش بهتر و بهبود عمر باتری خواهد بود.

برخی انتظار دارند اپل قبل از انتقال به راه حل داخلی 5G در سال آینده ، از X65 در مدل های آیفون 2022 خود استفاده کند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر