[ad_1]

چرا مهم است: اسنپدراگون 888 کوالکام تنها SoC موبایل جدیدی نیست که قصد دارد در سال 2021 تلفن های هوشمند پیشرو را پاک کند ، سریعترین یا پیشرفته ترین نیز نیست. هنوز هم اسنپدراگون 870 جدید می تواند نقش مهمی در سبد محصولات کوالکام در سال جاری داشته باشد.

روز سه شنبه ، سازنده تراشه رسما از پلتفرم موبایل اسنپدراگون 870 5G به عنوان جانشین اسنپدراگون 865 پلاس رونمایی کرد. پلتفرم جدید بر روی فرایند تولید 7 نانومتری ساخته شده و از پردازنده مرکزی “Kryo” 585 “بهبود یافته” با سرعت 3.2 گیگاهرتز همراه با گرافیک Adreno 650 استفاده می کند.

این بسته همچنین شامل مودم Snapdragon X55 G5 است که از هر دو باند زیر 6 گیگاهرتز و mmWave و همچنین زیر سیستم FastConnect 6800 برای Wi-Fi 6 و صدای بلوتوث پشتیبانی می کند.

کوالکام Snapdragon 888 فوق الذکر را در اوایل دسامبر معرفی کرد ، SoC برتر جدید خود برای دستگاه های رده اول. سامسونگ از اولین کسانی بود که این سیستم عامل را به کار گرفت و خط جدید Galaxy S21 خود را به بسته 5 نانومتری مجهز کرد. پس چرا به زودی یک سیستم عامل جدید دیگر معرفی می کنیم؟

انگیزه ها احتمالاً مربوط به روند تولید مورد استفاده هستند. اسنپدراگون 888 با فرایند 5 نانومتری پیشرفته تر ساخته شده است ، در حالی که اسنپدراگون 870 با فرایند پیچیده تر 7 نانومتری ساخته خواهد شد. این تفاوت به تنهایی می تواند منجر به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه شود و همچنین در صورت محبوب بودن اسنپدراگون 888 می تواند به مشکلات موجودی کمک کند.

کوالکام گفت که اولین دستگاه های تجاری مجهز به اسنپدراگون 870 توسط شرکت هایی از جمله موتورولا ، وان پلاس ، اوپو و شیائومی انتظار می رود در این سه ماه معرفی شود.

اعتبار دکل کوبه داگان

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir