[ad_1]

WTF؟! وقتی این روزها تقریباً همه چیز باتری قابل شارژ داخلی دارد ، کمی عجیب است که کنترلرهای X X Series | S توسط دو باتری AA تأمین می شود. مایکروسافت دارای یک باتری قابل شارژ Xbox است که مصرف کنندگان می توانند آن را جداگانه خریداری کنند و Xbox Elite Wireless 2 دارای منبع تغذیه داخلی است. با این حال ، گیم پد های استاندارد از زمانی که با Xbox 360 بی سیم شدند ، باتری های قابل جابجایی دارند. چرا؟

طبق اظهارات اخیر در مصاحبه با مدیر عامل Duracell ، کنترل کننده های Xbox به دلیل یک توافق طولانی مدت بین مایکروسافت و Copper-Top همیشه با باتری های قابل تعویض حمل می شوند. لوک اندرسون ، مدیر بازاریابی دوراسل انگلیس به Stealth Optional گفت که “این همکاری با Duracell و Xbox همیشه وجود داشته است.”

در اصل ، دوراسل موافقت کرد که باتری های Xbox را به مدت نامحدود ، احتمالاً برای قرار گرفتن در معرض نور ، فراهم کند. ایده این است که وقتی بازیکنان باتری کنترلر را عوض می کنند ، احتمال اینکه آنها را با همان مارک جایگزین کنند بسیار بیشتر است. اما این توافق فراتر از کنترل کننده ها است.

“[The deal is] برای [Duracell] OEM برای تأمین محصول باتری برای کنسول های Xbox و همچنین باتری کنترل کننده ها. “

وی افزود که این توافق مدتی ادامه داشته و برای آینده قابل پیش بینی نیز ادامه خواهد داشت. با توجه به اینکه همه رقبا از باتری های قابل شارژ داخلی استفاده می کنند ، ادعای عجیبی به نظر می رسد که مایکروسافت در یک معامله طولانی مدت مانند این توانایی دارد که محکم شود.

MCV Develop برای توضیحات با مایکروسافت تماس گرفت و عبارت زیر را دریافت کرد:

“ما عمداً به مصرف کنندگان در مورد راه حل های باتری خود برای کنترل کننده های بی سیم Xbox استاندارد خود پیشنهاد می دهیم. این شامل استفاده از مارک های AA از هر مارک ، باتری های قابل شارژ Xbox ، راه حل های شارژ شرکای ما یا کابل USB-C است که می تواند یک کنترل کننده را تأمین کند. وقتی به کنسول یا رایانه متصل شد. “

بیانیه مایکروسافت نشان می دهد که تصمیم وی برای استفاده از باتری های قلمی “عمدی” بوده و توسط هیچ معامله ای تعیین نشده است. با این حال ، تحت فشار بیشتر ، سخنگو تایید یا رد نمی کند که آیا این شرکت با Duracell توافق داشته یا دارد.

با این حال ، تمام شواهد نشان دهنده مشارکت موجود است. گذشته از ادعاهای مضاعف اندرسون و دوراسل به عنوان گزینه پیش فرض در کنترل کننده های Xbox ، این دو شرکت چندین بار از تبلیغات عبور کرده اند ، از جمله مارک دوراسل پیام کنترلر Xbox و پیام “پیشنهاد ازدواج” از حساب رسمی توییتر Copper Top (در بالا).

اعتبار تصویر: quangmooo[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر