کنترل توسعه دهنده Remedy بدون راه اندازی بازی جدید سود عملیاتی را در سال 2020 دو برابر کرد


فروش صف طولانی: در حالی که بسیاری از توسعه دهندگان بازی در حال انتشار پروژه های خود با انتظار فروش بیشتر نسخه ها در چند هفته اول انتشار هستند ، برخی از عناوین به موفقیت های طولانی مدت تبدیل می شوند. این سنگهای قیمتی نادر می توانند تولیدکنندگان خود را به اندازه زیادی فراتر از تاریخ عرضه اولیه خود ، به دست آورند. Witcher 3 و Grand Theft Auto V دو نمونه از این بازی ها هستند و اکنون Control رسماً به جمع آنها پیوسته است.

علیرغم انتشار در آگوست 2019 ، توسعه دهنده تیرانداز سورئال ، Remedy Entertainment ، سود عملیاتی خود را یک سال پس از انتشار ، در سال 2020 ، دو برابر کرد. این فروش طولانی مدت باعث افزایش سود شرکت از 6.5 میلیون یورو به رقم عظیم 13.2 میلیون یورو شد.

درک اینکه چرا کنترل عملکرد خیلی خوبی انجام داد کار سختی نیست. اگرچه این بازی در سال 2019 همراه با سیستم عامل های کنسول برای رایانه های شخصی منتشر شد ، اما این بازی منحصر به فروشگاه Epic Games (EGS) بود. سال گذشته بود که این عنوان سرانجام به ویترین های دیگر رایانه از جمله Steam رسید.

این راه اندازی چند پلتفرمی سرانجام فروش برای مخاطبان کاملاً جدیدی را باز کرد ، شاید برخی از آنها به شدت مخالف حمایت از عنوان از طریق پلتفرم بحث برانگیز Epic بودند.

علاوه بر در دسترس بودن وسیعتر ویترین فروشگاه ، سال 2020 نیز سالی بود که Control هر دو برنامه اصلی اضافی پرداخت شده خود را دریافت کرد. بنیاد و AWE. راه اندازی آنها بدون شک به فروش مستقیم DLC و افزایش توجه به بازی اصلی کمک می کند تا به قسمت آخر Remedy کمک کنید. و از آگوست سال 2020 ، نسخه نهایی کنترل با فروش تمام مطالب پس از شروع بازی در یک بسته منسجم به فروش رسید.

حتما بخوانید:
چه آیا می‌خواهید لباس بچگانه برای تبدیل شدن چیست؟

موفقیت عظیم مالی Remedy با این واقعیت که این استودیو هنوز حتی یک بازی جدید منتشر نکرده است ، چشمگیرتر می شود: جهش سود آن در سال 2020 تقریباً به دلیل افزایش فروش از عناوین قبلی است. برای این منظور ، کنجکاو خواهیم شد ببینیم که آیا Remedy در سال 2021 می تواند هت تریک کند یا خیر ، و کنترل با سود بی سابقه برای یک سال دیگر ادامه خواهد یافت.


منبع: tanha-news.ir