کمبود جهانی نیمه هادی ها به مشکلات سهام فناوری کمک می کند


به اختصار: ما در مورد ad dousam بحث کردیم که چگونه در این فصل تعطیلات خرید محصولات جدید فن آوری بصورت خرده فروشی غیر ممکن است نظریه های زیادی درمورد اینکه چه چیزی باعث کمبود برخی وسایل الکترونیکی خاص می شود ، از جمله بیماری همه گیر و خرده فروشانی که باعث فروش آنلاین می شوند ، وجود دارد ، اما ممکن است موارد دیگری بیش از این باشد.

طبق گفته ExtremeTech ، زنجیره تأمین نیمه هادی قبلاً قبل از همه گیری با سرعت کامل کار می کرد. از آنجا که در چند ماه گذشته بیش از هر زمان دیگری به فن آوری های کار و سرگرمی وابسته شده ایم ، تقاضا برای تجهیزات فنی افزایش یافته است. هنگامی که در ماه سپتامبر درها برای هواوی بسته شدند ، تولیدکنندگان دیگری مانند شیائومی به قطعات خود حمله کرده و سفارشات خود را افزایش دادند.

از طرف دیگر ، زنجیره تأمین نیز به دلیل اعزام افراد به خانه برای کاهش سرعت انتشار ویروس از هم پاشیده است. یک منبع خراب را انتخاب کنید ، آن را در مخلوط کن با افزایش تقاضا قرار دهید و دستورالعمل مناسب برای شرایطی که در حال حاضر تجربه می کنیم را دارید.

خوشبختانه ممکن است در سال جدید امداد در راه باشد.

این نشریه خاطرنشان می کند که پیش بینی می شود تولید وافل های 200 میلی متری در سال 2021 ماهانه 220،000 وافل افزایش یابد و تولید جهانی به 6/4 میلیون وافل در ماه افزایش یابد. علاوه بر این ، بدون شک تقاضا برای کالاهایی که میزان گردش مالی بالایی مانند لپ تاپ ندارند ، کاهش می یابد و حتی سیلیکون بیشتری را برای استفاده در سایر ابزارها آزاد می کند.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی با بسته بندی اصولی در تهران |44282757|

اعتبار تصویر عکس مارکو


منبع: tanha-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme