[ad_1]

با نامه: Razer به تازگی آخرین صفحه کلید مکانیکی خود را که از سوئیچ های نوری آنالوگ استفاده می کند ، منتشر کرده است. مکانیک های منحصر به فرد امکانات جدیدی را برای بازی های KB / M ایجاد می کنند. سرعت متغیر ، پاسخ قابل تنظیم و کلیدهای عملکرد دوگانه می توانند نحوه انجام بازی های مورد علاقه خود را تغییر دهند.

روز چهارشنبه ، Razer از صفحه کلید بازی آنالوگ Huntsman V2 خبر داد. از نظر طراحی فیزیکی ، جدیدترین صفحه کلید مکانیکی Razer یکسان با Huntsman Elite عالی است. تفاوت این دو به کلیدها برمی گردد. Huntsman V2 Analog جایگزین سوئیچ های نوری خطی Elite با مکانیزم های آنالوگ حساس به فشار می شود. این محرک های جدید چندین ویژگی اصلی جدول را ارائه می دهند.

اولین پاسخ قابل تنظیم است. کلیدهای جدیدترین Huntsman به طور پیش فرض حداکثر مسافت طی شده 3.6 میلی متر است. با این حال ، با استفاده از نرم افزار Razer Synapse ، کاربران می توانند فشار کلیدها را تا 1.5 میلی متر تنظیم کنند. Razer می گوید ، “در ارتفاع های کوتاهتر ماشه ، سوئیچ ها سبک تر و از پاسخگویی بیشتری برخوردار می شوند ، و آنها را برای ژانرهای بازی که پاسخ و سرعت آنها بسیار مهم است ، ایده آل می کند.” یادآوری این نکته مهم است که این امر مکانیکی را تغییر نمی دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=pQPdhwr9OSY

دومین مزیت سوئیچ های آنالوگ ، کنترل آنالوگ است. تنظیم سرعت با یک کلید به آسانی تغییر فشاری که وارد می کنید ، دقیقاً مانند یک جوی استیک آنالوگ است. با فشار دادن کمی کلید ، بازیکنان می توانند شخصیت خود را راه بروند و با افزایش فشار ، بازی می تواند با سرعت بیشتری نسبت به سرعت کار واکنش نشان دهد. این مکانیک جدید گرانتر از یک سوئیچ پیاده روی / دویدن سنتی است و ممکن است مدتی طول بکشد تا به آن عادت کنید ، اما می تواند بازی را تغییر دهد. Razer می گوید که Huntsman V2 با هر عنوانی که با صفحه بازی آنالوگ سازگار باشد کار می کند.

سرانجام ، Huntsman V2 Analog آنچه را Razer “عمل دو مرحله ای” می نامد ، ارائه می دهد. این ویژگی به کاربران امکان می دهد تا دو عملکرد را روی یک کلید برنامه ریزی کنند. اولی با فشار سبک و دومی با فشار کامل اجرا می شود. به عنوان مثال ، اگر دو مهارت نقش آفرینی دارید که همیشه به سرعت پشت سر هم از آنها استفاده می کنید ، می توانید برای تحریک آنها یک کلید را برنامه ریزی کنید. فیلم Razer (در بالا) مثال دیگری را نشان می دهد که در آن فشار نور یک نارنجک را تجهیز می کند و فشار کامل آن را پرتاب می کند.

چندین ویژگی دیگر این صفحه کلید را از Huntsman Elite متمایز می کند ، از جمله صفحه کلید های PBT “Doubleshot” Razer ، نور پس زمینه RGB تطبیقی ​​و سوئیچینگ USB 3.0. در حال حاضر ، Huntsman V2 Analog فقط از طریق Razer با قیمت 250 دلار در دسترس است. برنامه های آمازون و Best Buy از 9 فوریه انجام می شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر