[ad_1]

به اختصار: اکتیویژن هزاران کلاهبردار را که می خواهند در Call of Duty: Warzone به مزیت ناعادلانه ای دست یابند ، ممنوع کرده است. این ناشر همچنین چندین مرحله اضافی را که برای تقویت پلتفرم و سهولت در گزارش تقلب برای گیمرها برداشته است ، بیان کرد. همه چیز یک گام در مسیر درست است ، اما اینکه آیا تلاش های جمعی تأثیر قابل توجهی خواهد داشت ، باید منتظر ماند.

در یک پست وبلاگ در این باره ، ناشر گفت که اخیراً 60،000 حساب مربوط به موارد تأیید شده در مورد استفاده تقلبی از نرم افزار Warzone را ممنوع کرده است. با این اقدام ، اکتیویژن از زمان راه اندازی بیش از 300000 کلاهبردار Warzone در سراسر جهان برای همیشه ممنوع کرده است.

Call of Duty: Warzone حالت بازی رایگان Battle Royale در Call of Duty: Modern Warfare است. او در طول فصل دوم معرفی شد و در جنگ تا 150 بازیکن را مقابل هم قرار داد تا آخرین مقام باشد. این برای نصب به عنوان یک بازی مستقل ، مستقل از Modern Warfare در دسترس است. از آگوست سال 2020 ، این بازی 75 میلیون بازیکن دارد.

اکتیویژن گفت که همچنان “شناسایی و آدرس دهی” کسانی را که نرم افزار اصلاح / هک توزیع می کنند ، ادامه می دهد.

تابستان سال گذشته ، اگر به یاد بیاورید ، اکتیویژن CxCheats را تهدید به اقدام قانونی کرد و از بازار نرم افزارهای متقلب خواست تا تولید و خدمات مربوط به Call of Duty را متوقف کنند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر