کامپیوتر جیبی به روز شده را می توان Super Switch نامید


تصویر بزرگ: انتظار می رود که نینتندو در اواخر امسال نسخه بهبود یافته سوییچ دستی خود را منتشر کند. هنگام ورود ، می توان آن را به گونه ای مارک کرد که به کنسول قبلی نینتندو ، Super NES افسانه ای ادای احترام کند.

کامپیوتر جیبی جدید که پیش از این گفته می شد Nintendo Switch Pro است ، ممکن است در بازار به همین صورت ظاهر شود سوئیچ فوق العاده. شما می پرسید چرا سوئیچ سوپر؟

هیچ رازی نیست که نینتندو چیزی برای سالگردها داشته باشد. نینتندو سی و پنجمین سالگرد حق امتیاز Super Bros Bros خود را جشن می گیرد. در پایان سال گذشته و بررسی سریع تقویم تأیید می کند که 2021 سی امین سالگرد راه اندازی سیستم اصلی سرگرمی Super Nintendo (SNES) است.

در حال حاضر ، با توجه به تعداد تلفن های هوشمند و تبلت هایی که در حال حاضر از آن استفاده می کنند ، نام مستعار Pro کمی بازی می شود. نام Super چیزی تازه و بازگشتی به کلاسیک ها خواهد بود ، اگرچه واقعاً اهمیت چندانی نخواهد داشت ، زیرا سیستم عامل دستی نینتندو از زمان عرضه اولین مدل در اوایل سال 2017 داغ بوده است.

حتی کنسول های یکپارچهسازی با سیستمعامل نینتندو نیز در میان بازیکنان بسیار طنین انداز است. NES Classic همه را متعجب کرد و پیگیری ، SNES Classic نیز به همان اندازه مطلوب بود. در آخرین بازرسی ، نینتندو 5.28 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخت ، اگرچه این رقم نزدیک به سه سال است که به روز نشده است.

عکس از مایکل سان دیگو ، ناتی سلا
منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>