[ad_1]

WTF؟! Covid-19 تأثیرات مخربی بر بسیاری از مشاغل داشته است ، اما برخی از آنها با چرخش برای تولید منابع جدید درآمد زنده مانده اند. برای یک کافی نت در ویتنام ، پاسخ این بود که به استخراج ارز رمزپایه روی بیاورید.

به عنوان یک توییت از I_Leak_VN (از طریق VideoCardz) ، Internet Café Computer Star تنظیمات چشمگیری دارد ، از جمله تعدادی کارت گرافیک RTX 3080 – تعجب آور نیست زیرا متعلق به یک فروشگاه رایانه است. این مکان دارای سه طبقه بازی است ، اما به نظر می رسد همه گیری ها باعث افت سود شده است.

در یک پست فیس بوکی ، این شرکت گفت که در حال تغییر مدل تجاری خود از یک کافی نت به یک عملیات استخراج است زیرا “سود بیشتر است”. طبق ترجمه گوگل ، در این نشریه از “تبدیل تجارت به یک بیماری همه گیر” نام برده شده است ، بنابراین به نظر می رسد این اقدام توسط Covid-19 انجام شده باشد.

از آنجا که قیمت ارزهای رمزنگاری شده مانند اتریوم و بیت کوین به رکورد می رسد و بسیاری از مشاغل – حتی آنهایی که تحت محدودیت های مسدود کننده نیستند – از تأثیر اقتصادی بیماری همه گیر رنج می برند ، این یک حرکت هوشمندانه به نظر می رسد ، به خصوص که رایانه های شخصی می توانند به طور مداوم استخراج کنند.

مزیت دیگر این است که کارت های RTX 3080 در کافه موجود است. GPU های آمپر به ویژه در استخراج کارآمد هستند ، همانطور که توسط معدنچیان Ethereum نشان می دهد که لپ تاپ های جدیدترین کارت های Nvidia را مستقیماً از تولید کنندگان خریداری می کنند.

افزایش قیمت ارزهای رمزپایه و کمبود تراشه ، بازار GPU را به روزهای بد اواخر سال 2017 / اوایل 2018 نزدیک کرده است ، زمانی که یافتن کارت های گرافیک تقریباً غیرممکن بود و آنهایی که در بازار بودند ، هزینه زیادی در بردارد. ورودی بعدی سری Ampere ، RTX 3060 ، هفته آینده با MSRP 329 دلار وارد بازار می شود ، اما حتی پیش خریدها نیز تا 75 درصد بیشتر از این قیمت است.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر