[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: مالر نکات بسیار خوبی را بیان می کند. انتظار می رود وانمود كردن محصول ، اما دروغهای آشكار ، به طوری كه افراد بیشتری قبل از عرضه اقدام به خرید كنند ، در بهترین حالت غیراخلاقی و در بدترین حالت غیرقانونی است. چندین دهه است که به مصرف کنندگان اخطار داده می شود که بازی ها را پیش خرید نکنند ، اما این همچنان اتفاق می افتد و بدون شک ادامه خواهد داشت.

طراحان بازی ، که قول های زیادی در مورد عناوین آینده می دهند تا کاربران در هنگام انتشار از آنها ناامید شوند ، چیزی است که ما عادت کرده ایم ببینیم. توماس مالر ، بنیانگذار استودیوی مون و کارگردان سریال اوری ، از این مسئله مریض است و مسئولین چنین اقداماتی ، از جمله سازندگان Cyberpunk 2077 و No Man’s Sky ، “فروشندگان روغن مار” را محکوم کرده است.

در پست ResetEra با عنوان “چرا گیمرها اینقدر مشتاق اعتماد و حتی بخشش فروشندگان روغن مار هستند؟” مالر نوشت که این کار با طراح بازی انگلیسی ، پیتر مولینوکس ، مرد سری Fable و Black & White آغاز شد.

“او استاد” بود به جای اینکه به شما بگوید محصول من چیست ، بگذارید با آنچه فکر می کنم می تواند باشد دیوانه شوم و همه شما را هیجان زده کنم! “و این خوب بود تا اینکه شما در واقع پول خود را ترک کردید ، و سپس بازی چیزی شبیه به نمایندگی پیتر نبود.” “

https://www.youtube.com/watch؟v=nLtmEjqzg7M

مالر همچنان برجسته سازی شان موری ، بنیانگذار بازی No Man’s Sky Hello Games را برجسته می کند. موری آنقدر قبل از انتشار NMS را هیپنوتیزم کرد که استودیو با حدود شش هفته تأخیر تهدید به مرگ شد. اما این هیجان پس از ورود بازی با ویژگی های از دست رفته ، اشکالات و سایر مسائل به ناامیدی تبدیل شد. اختلاف بین وعده داده شده و آنچه ما دریافت کردیم منجر به تحقیق توسط آژانس استاندارد تبلیغات انگلیس و Valve شد ، که به تصاویر واقعی در طول بازی برای لیست در Steam نیاز داشت.

بعد از سال ها وصله و محتوای جدید ، No Man’s Sky اکنون به بازی وعده داده شده موری نزدیک است و به این بازی کمک می کند تا چندین جایزه را بدست آورد – چیزی که مالر با آن مشکل دارد.

“آنها [Hello Games] یک دسته از به روزرسانی ها را منتشر کرد ، بنابراین بیایید دروغ ها و کلاهبرداری های اولیه را فراموش کنیم و سلام ، بیایید در واقع دوباره او را با جوایز دوش بکشیم ، زیرا او سرانجام به نوعی آنچه را که او گفت بازی سالها قبل است تحویل داد. متشکرم ، جف کیلی پاداش دادن به این رفتار منحصر به فرد مطمئناً به تقویت صنعت کمک خواهد کرد. “

https://www.youtube.com/watch؟v=8X2kIfS6fb8

مالر بیشتر ویترایول خود را برای Cyberpunk 2077 حفظ می کند. مشکلات پیش آمده توسط CD Projekt Red RPG کاملاً مستند است. این شرکت از آن زمان ویدئویی برای عذرخواهی منتشر کرده و ادعا می کند که آزمایش CDPR بسیاری از مشکلات بازیکنان را آشکار نکرده است. وی همچنین “تقریباً کاملاً جعلی” بودن تظاهرات معروف E3 را انکار کرد.

مالر نوشت: “در اینجا ، کل اداره روابط عمومی CDPR تمام سرنخ ها را از آنچه برای مولینوکس و موری کار می کرد ، گرفت و با آن دیوانه شد.” “هر ویدئویی که توسط CDPR منتشر می شد با دقت ساخته می شد تا تصویری از ذهن بازیکنان ایجاد کند که کاملاً مجنون کننده باشد. آنها کاملاً متوقف شدند و گفتند که این کار سرطان را درمان می کند. این استراتژی منجر به 8 میلیون پیش سفارش شد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر