کارمندان Google در حال ایجاد اتحادیه ای برای مبارزه برای تغییر الفبا هستند

[ad_1]

سیب زمینی داغ: سالهاست که درگیریهای داخلی Google با کارمندان در دامنه عمومی بدون تغییرهای قابل توجه در حقوق ، اخلاقیات ، شمول و سیاستهای آزار و اذیت به وجود آمده است. اکنون این کارمندان در حال تشکیل اتحادیه ای برای مبارزه با این تغییرات از درون هستند ، اقدامی کاملاً غیرمعمول برای کارگران صنعت فناوری.

دسامبر گذشته ، گوگل تیمینت گبرو ، محقق هوش مصنوعی را پس از اینکه وی در معرض هوش مصنوعی غیراخلاقی قرار گرفت ، اخراج کرد ، انتقاد عمومی از این شرکت و همچنین مخالفت های داخلی را افزایش داد. امروز ، بیش از 225 کارمند گوگل اعلام کردند که اتحادی ایجاد کرده اند که اولین شرکت مادر Alphabet و یک رویداد تاریخی برای Silicon Valley است.

این افشاگری از سوی نیویورک تایمز انجام شد ، که می کوشد توضیح دهد که چگونه یک نیروی کار سازمان یافته تر به گوگل کمک می کند تا پس از سالها ناکامی در فشارهای عمومی ، مسیر را از داخل تنظیم کند. به هر حال ، شعار قبلی این شرکت قبل از تغییر در “انجام کار درست” در سال 2015 “شرور نباشید” بود و بسیاری از کارمندان Google به طور فزاینده ای این را مخالف می دانستند – تلاش برای سود بیشتر برای مدیران و سرمایه گذاران در غفلت از حقوق کارگران و منافع عمومی.

رهبران اتحادیه تازه تاسیس چندین مورد را در سال های اخیر ذکر کرده اند که کارمندان Google سعی در اتحاد در برابر انتخاب مشکوک توسط مدیران گوگل دارند.

به عنوان مثال ، در سال 2018 ، هزاران کارمند Google از آغاز همکاری مشترک با پنتاگون برای تهیه هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل فیلم های هواپیماهای بدون سرنشین ابراز بیزاری کردند. این شرکت با تهیه مجموعه ای از رهنمودهای اخلاقی برای مشارکت نظامی پاسخ داد ، اما این برای جلوگیری از ترک چندین کارمند از شرکت کافی نبود.

در اواخر همان سال ، مشخص شد که گوگل “پدر اندروید” اندی روبین را از اتهامات سو sexual رفتار جنسی محافظت کرده است و تصمیم گرفته است از طریق یک قرارداد خروج که شامل 90 میلیون دلار پاداش است ، رسوایی را بپوشاند. در پی آن اعتراض 20،000 کارمند گوگل و همچنین یک سری پرونده های حقوقی سهامداران که دریافتند سایر مدیران برای پس از اتهام سوon رفتار جنسی ، خسارت مشابه 240 میلیون دلاری برای ترک کار دریافت کرده اند. عزیمت ناگهانی تیمیت گبرو ، به دلیل انتقاد وی از تنوع موجود و تلاش های فراگیر ، آخرین ضربه برای برخی بود.

در زمان نوشتن مقاله ، والدین Google Alphabet 130،000 کارمند دارد که تحت شرایط مختلف قراردادی از جمله پاره وقت و پاره وقت کار می کنند. طبق بیانیه مشترک کارگران ارتباطات آمریکا و اتحادیه کارگران جدید الفبای تازه تأسیس ، همه حق عضویت در AWU را دارند ، زیرا باید “یک سازمان دموکراتیک و آزاد” باشد.

کارا سیلوراستاین ، که هدایت عملیات آلفابت را بر عهده دارد ، در بیانیه ای گفت: “ما همیشه سخت تلاش كرده ایم تا یك محل كار حمایتی و پاداش برای نیروی كار خود ایجاد كنیم. البته ، كارمندان ما از حقوق كارگری كه ما حمایت می كنیم محافظت كرده اند. همیشه آماده ، ما به طور مستقیم با تمام کارمندان خود درگیر خواهیم شد. “

این باید منتظر بماند ، زیرا گوگل به لطف مهربانی با کارگرانی که سعی در ایجاد اتحادیه دارند دقیقاً شناخته نشده است. در اوایل ماه دسامبر ، شورای ملی استخدام شکایتی رسمی علیه Google به دلیل چندین مورد نقض قانون روابط ملی کار ، از نظرسنجی از کارمندان گرفته تا اخراج ، به عنوان راهی برای دلسرد کردن دیگران از انجام فعالیت های صنفی ، شکایت کرد.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme