کارل پی “هیچ چیز” ابتدا روی هدفون های بی سیم متمرکز است


انجام شده توسط ویراستار: Pei بازار واقعی هدفون های بی سیم را از نظر تقاضای مصرف کننده داغ تعریف کرده است. اگرچه دقیق است ، اما یک بازار شلوغ نیز هست ، زیرا چندین غول فناوری از جمله اپل و سامسونگ به ترتیب با محصولی مانند AirPods و Galaxy Buds Pro در فضا فعال هستند. برای برجسته سازی ، هیچ چیز به هیچ وجه نمی تواند از طریق نوآوری در طراحی ، قیمت گذاری یا هر چیز دیگری متفاوت باشد.

کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، در ماه اکتبر سازنده الکترونیک چینی را ترک کرد و نام تجاری فناوری مصرف کننده مستقر در لندن به نام Nothing را راه اندازی کرد. تنها چند هفته پس از اعلام راه اندازی ، از قبل می دانیم که اولین محصول این شرکت چیست.

Pei در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ گفت که آنها در حال ساخت یک اکوسیستم از دستگاه های هوشمند هستند و با محصولات ساده تری مانند هدفون های بی سیم کار خود را آغاز خواهند کرد. پی افزود: “ما در طول سال چندین محصول خواهیم داشت ، نه فقط محصولات صوتی ، و در نهایت می خواهیم آن را بسازیم تا این دستگاه ها بتوانند با یکدیگر صحبت كنند.”

پی در ماه دسامبر موفق به جمع آوری 7 میلیون دلار بودجه اولیه از طریق بازیگران معروف مختلف فناوری از جمله مدیرعامل Reddit استیو هافمن و مخترع iPod تونی فاضل شد.

در مصاحبه ، Pei نشان داد که سرمایه سرمایه گذاری Alphabet کل سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری سری A را تأمین کرده است.

تام هیل ، شریک عمومی GV (Google Ventures سابق) ، گفت که چشم انداز Pei در مورد دستگاه های هوشمند جذاب است و افزود که آنها اطمینان دارند که تیم Nothing “تأثیر قابل توجهی در بازار فناوری مصرف کننده” خواهد داشت.


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>