[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ در اواسط ماه اکتبر ، شایعه شد که کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، شرکتی را که هفته ها قبل برای راه اندازی فعالیت خود به او کمک کرده بود ، ترک کرده است. این هفته ، پی ما فصل بعدی حرفه حرفه ای خود را به ما معرفی کرد. هنوز لحنی وجود ندارد ، اما از پشتیبانی برخی از سرمایه گذاران قابل توجه فناوری برخوردار است.

Pei نام تجاری جدید خود را در لندن راه اندازی کرده است ، یک شرکت فناوری مصرف کننده به نام هیچ چیز. این شرکت نوپا در دسامبر سال 2020 مبلغ 7 میلیون دلار بودجه اولیه از طریق بازیگران برجسته فناوری از جمله مخترع iPod ، تونی فاضل ، مدیرعامل Reddit استیو هافمن و بنیانگذار Twitch کوین لین و غیره جذب کرد.

بنابراین دقیقاً هیچ چیز چیست؟ خوب ، ما هنوز مطمئن نیستیم.

پی گفت: “مدتی است که اتفاق جالبی در فناوری رخ داده است.” “وقت یک باد جدید تغییر است.”

Pei با توسعه کمی بیشتر ، گفت هیچ کاری مأموریت این نیست که موانع موجود بین فناوری و مردم را برای ایجاد یک آینده دیجیتالی یکپارچه از بین ببرد. “ما معتقدیم که بهترین فناوری زیبا ، اما در عین حال طبیعی و شهودی برای استفاده است. وقتی او به اندازه کافی پیشرفت کرد ، باید در پس زمینه ناپدید شود و احساس کند هیچ چیز نیست. “

هیچ چیز نگفت که قصد دارد اولین دستگاه های هوشمند خود را در نیمه اول سال 2021 به بازار عرضه کند ، فراتر از این شوخی ، در حال حاضر چیزهای زیادی برای ادامه کار نداریم.

Pei اولین بازیکن بزرگ فناوری نیست که به تنهایی امتحان می کند. اندی روبین ، بنیانگذار اندروید ، چند سال پیش کار مشابهی انجام داد ، اما در نهایت این پروژه با شکست مواجه شد. دیگران مانند Elon Musk بسیار بهتر عمل کرده اند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir