کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، استارت آپ فناوری را با نام Nothing راه اندازی کرده است

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ در اواسط ماه اکتبر ، شایعه شد که کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، شرکتی را که هفته ها قبل برای راه اندازی فعالیت خود به او کمک کرده بود ، ترک کرده است. این هفته ، پی ما فصل بعدی حرفه حرفه ای خود را به ما معرفی کرد. هنوز لحنی وجود ندارد ، اما از پشتیبانی برخی از سرمایه گذاران قابل توجه فناوری برخوردار است.

Pei نام تجاری جدید خود را در لندن راه اندازی کرده است ، یک شرکت فناوری مصرف کننده به نام هیچ چیز. این شرکت نوپا در دسامبر سال 2020 مبلغ 7 میلیون دلار بودجه اولیه از طریق بازیگران برجسته فناوری از جمله مخترع iPod ، تونی فاضل ، مدیرعامل Reddit استیو هافمن و بنیانگذار Twitch کوین لین و غیره جذب کرد.

بنابراین دقیقاً هیچ چیز چیست؟ خوب ، ما هنوز مطمئن نیستیم.

پی گفت: “مدتی است که اتفاق جالبی در فناوری رخ داده است.” “وقت یک باد جدید تغییر است.”

Pei با توسعه کمی بیشتر ، گفت هیچ کاری مأموریت این نیست که موانع موجود بین فناوری و مردم را برای ایجاد یک آینده دیجیتالی یکپارچه از بین ببرد. “ما معتقدیم که بهترین فناوری زیبا ، اما در عین حال طبیعی و شهودی برای استفاده است. وقتی او به اندازه کافی پیشرفت کرد ، باید در پس زمینه ناپدید شود و احساس کند هیچ چیز نیست. “

هیچ چیز نگفت که قصد دارد اولین دستگاه های هوشمند خود را در نیمه اول سال 2021 به بازار عرضه کند ، فراتر از این شوخی ، در حال حاضر چیزهای زیادی برای ادامه کار نداریم.

Pei اولین بازیکن بزرگ فناوری نیست که به تنهایی امتحان می کند. اندی روبین ، بنیانگذار اندروید ، چند سال پیش کار مشابهی انجام داد ، اما در نهایت این پروژه با شکست مواجه شد. دیگران مانند Elon Musk بسیار بهتر عمل کرده اند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme