[ad_1]

ردیف پایین: LastPass انعطاف پذیری کمتری برای کاربران خواهد داشت تا ماه آینده به سطح رایگان برسند ، زیرا آنها باید یکی از دو نوع دستگاه را انتخاب کنند که به جلو حرکت می کنند. کاربران سه گزینه برای تغییر نوع دستگاه خواهند داشت تا مشخص کنند که بیشتر مناسب آنها است. در صورت تمایل ، کاربران می توانند برای ادامه استفاده از این سرویس در رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه ، پرداخت هزینه های خدمات را شروع کرده و یا سایر گزینه های موجود در بازار را بررسی کنند.

مدیر رمز عبور روز سه شنبه نشان داد که از 16 مارس 2021 ، کاربران LastPass Free می توانند از این سرویس فقط در یک دسته دستگاه استفاده کنند: رایانه ها یا دستگاه های تلفن همراه. رایانه ها شامل انواع مرورگرهای اینترنت هستند که روی رایانه های رومیزی ، لپ تاپ و تبلت (ویندوز ، macOS و لینوکس) اجرا می شوند ، در حالی که دستگاه های تلفن همراه به عنوان تلفن های هوشمند ، ساعت های هوشمند و تبلت های دارای Android یا iOS تعریف می شوند.

از کاربران خواسته می شود نوع دستگاه فعال خود را انتخاب کنند و برای جابجایی بین این دو گزینه سه گزینه دارند.

“لطفا توجه داشته باشید که همه دستگاه های شما به طور خودکار همگام سازی می شوند ، بنابراین هرگز از دسترسی به چیزی که در فضای ذخیره سازی شما ذخیره شده است ، قطع نخواهید شد یا از حساب خود مسدود خواهید شد ، خواه از رایانه یا دستگاه های تلفن همراه برای دسترسی به LastPass استفاده می کنید.”

علاوه بر این ، از 17 مه 2021 ، پشتیبانی ایمیل فقط در برنامه های Premium و Family برای کاربران در دسترس خواهد بود. قیمت LastPass Premium با پرداخت سالانه 2.25 دلار در ماه شروع می شود. طرح خانواده حداکثر شش کاربر حساب را پوشش می دهد.

علاوه بر این ، LastPass نشان داد که اکنون بیش از 20 میلیون کاربر در سراسر جهان وجود دارد ، اما نسبت بین کاربران رایگان و پرداختی را مشخص نکرد. با این حال ، LastPass گفت که لازم است “پیشنهادات ما را متناسب با دنیای دیجیتال که همیشه در حال پیشرفت است سازگار کند.”

LastPass ، که توسط LogMeIn در سال 2015 خریداری شد ، یکی از تعداد معدودی از مدیران رمز ورود معتبر در بازار است. همانطور که احتمالاً متوجه خواهید شد ، کمتر و کمتر رایج است که همه زنگ ها را به صورت رایگان ارائه دهید.

با مجوز از II.studio ، Graphic Farm

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر