کاربران تنبل دیوانه می شوند زیرا “تغییرات پیکربندی” باعث خروج گسترده از فیس بوک شد

[ad_1]

Facepalm: معلوم شد بسیاری از کاربران فیس بوک جمعه حضور ندارند. این غول شبکه های اجتماعی گفت که این وضعیت هنگامی رخ داده است که وب سایت را دوباره پیکربندی کرده است ، اما جزئیات بیشتری را ارائه نکرد. وی ادعا می کند که این مشکل روز شنبه برطرف شده است ، اما برخی از کاربران هنوز از روز دوشنبه مسدود شده اند.

اگر یک کاربر فیس بوک هستید ، ممکن است متوجه شده باشید که آخر هفته مجبور شدید دوباره وارد سیستم شوید ، حتی اگر قرار است حساب شما وارد سیستم شود. اگر اینگونه نباشد ، احتمالاً یکی از بسیاری از الگوهای رفتاری را که با ذکر آن پوشیده شده مشاهده کرده اید. Downdectector نشان می دهد که کاربران گزارش مشکلات جمعه شب را در فیس بوک آغاز کرده اند. وضعیت ردیابی وب سایت نزدیک به 5000 هشدار دریافت کرده است که 77 درصد آن مربوط به ورود به سیستم است.

در بیانیه نامه الکترونیکی ، فیس بوک ادعا کرد که مقصر “تغییر پیکربندی” بوده است ، اما جزئیات بیشتری را بیان نکرد.

“در 22 ژانویه ، تغییر پیکربندی باعث شد که برخی از افراد از حسابهای فیس بوک خود خارج شوند. ما این موضوع را بررسی کردیم و امروز برای همه رفع کردیم. از مشکل پیش آمده عذرخواهی می کنیم.”

این یک ناراحتی جزئی برای اکثر کاربران بود و فقط آنها را ملزم می کرد دوباره وارد حساب های خود شوند. همانطور که انجام دادند ، بسیاری از تئوری های توطئه شناور و الگوهای رفتاری برای توضیح این واقعه.

در حالی که الگوهای رفتاری برنی سندرز ، که از همه بیرون آمد ، تمام الگوهای رفتاری بدون دستکش را مسخره می کرد ، برخی معتقد بودند که فیس بوک در حال بازنشانی حساب های آنها است تا غول شبکه های اجتماعی بتواند آنها را “خارج از سایت” ردیابی کند. با این حال ، این توضیح هنگام مشاهده فعالیت خارج از سایت مشخص می شود. بسیاری از صفحات وب و برنامه های گزارش شده در فیس بوک تا سال 2019 بازمی گردند.

TechSpot وب سایت های بازدید شده از طریق پیوندهای فیس بوک ، برنامه هایی را که به طور معمول در سیستم عامل استفاده می شوند و صفحات وب و برنامه هایی را که از گزینه “ورود به سیستم با فیس بوک” استفاده می شود ، شناسایی می کند. به نظر می رسد اینجا هیچ چیز جدیدی وجود ندارد. ابزار فعالیت در خارج از فیس بوک از ابتدای سال گذشته وجود داشته است.

اگرچه آنها ادعا می کنند که این مشکل را در روز شنبه حل کرده اند ، اما برخی از کاربران می گویند که هنوز نمی توانند دسترسی صورتحساب آنها در روز دوشنبه. به نظر می رسد برای بسیاری ، این مشکل مربوط به احراز هویت دو عاملی باشد ، زیرا فیس بوک در هنگام ورود به حساب کاربری خود نتوانست کد 2FA را برای آنها ارسال کند. فیس بوک احتمالاً به صورت مورد به مورد با مشکلات مداوم برخورد می کند.

اعتبار تصویر: TY Lim[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme