[ad_1]

در چارچوب: شکی نیست که اپل با M1 Mac جدید برنده ای را منتشر کرده است. اگرچه آنها از همان طراحی فیزیکی قدیمی استفاده می کردند ، عمر عالی باتری (در لپ تاپ ها) و تراشه سریع M1 “تکان دهنده” باعث شد نظرات بسیار مثبت منتقدان و مصرف کنندگان را جلب کند.

هر چقدر M1 Mac کار کند ، بعضی از کاربران یک خطای عجیب را گزارش می کنند که توضیح آن دشوار است. به نظر می رسد که گاهی اوقات محافظ صفحه نمایش بدون دلیل مشخصی جایگزین کار رایانه می شود. همچنین حداقل یک مورد خطا در Intel MacBook Pro رخ داده است.

کاربران انجمن Reddit و MacRumors می گویند محافظ صفحه نمایش حتی در صورت غیرفعال شدن فعال می شود. همچنین ، پس از راه اندازی ، هیچ راهی برای خروج از آن وجود ندارد ، مگر با بستن و باز کردن درپوش لپ تاپ یا سوئیچ به حساب ثانویه و سپس دوباره بازگشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=N3CoMocJ7Rw

من با مشکل دقیق MacBook Pro 2018 Intel مواجه نشده ام ، اما متوجه شدم که پس از نصب Big Sur ، محافظ صفحه نمایش فعال می شود ، حتی اگر قبلاً روی “هرگز” تنظیم کرده بودم. بررسی منوی تنظیمات نشان داد که نصب به نظر می رسد این تنظیم خاص را بازنشانی کرده است. پس از غیرفعال کردن دوباره آن ، متوجه شدم که محافظ صفحه نمایش پس از حدود 20 دقیقه هنوز در حال کار است. من به حساب ثانویه خود رفتم و محافظ صفحه نمایش را نیز روی آن غیرفعال کردم. غیرفعال کردن آن در هر دو حساب کاربری مشکل را برطرف کرد.

در چندین شکایت ذکر شده است که آنها بیش از یک حساب کاربری در دستگاه خود دارند. MacRumors مظنون است که این ممکن است مربوط به ویژگی تغییر سریع کاربر Big Sur باشد. باید موافقت کنم این امکان وجود دارد که محافظ صفحه نمایش روی ثانویه فعال شود ، حتی اگر پروفایل اصلی همان پروفایل فعال باشد.

اپل در مورد خطا توضیحی نداد ، اما گزارشات مربوط به انجمن پشتیبانی شروع به نمایش کرد. مهندسین کوپرتینو احتمالاً طولی نخواهد کشید که اوضاع را بررسی می کنند. در ضمن ، اگر با مشکلی مواجه شدید ، مطمئن شوید که محافظ صفحه نمایش برای همه حساب های کاربری خاموش است. با این کار می توانید مشکل را حل کنید تا رفع اشکال ظاهر شود.

اعتبار برای تصویر: نیک آبجو

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر