[ad_1]

WTF؟! تهیه RTX 3090 بدون پرداخت بیش از شانس eBay در حال حاضر یک کار تقریباً غیرممکن است ، که به شما توضیح می دهد چرا 40 کانتینر کارت گرافیک اصلی Ampre Nvidia با ارزش حدود 336،500 دلار از کارخانه MSI در چین به سرقت رفته است.

سخت افزار تام گزارش می دهد که MSI معتقد است این سرقت یک امر داخلی بوده است. منطقه تحویل کارخانه تحت نظارت ویدئویی است و کامیون هایی که به داخل و خارج از دانشگاه می آیند بارها مورد بازرسی قرار می گیرند ، همه اینها نشان می دهد که یک فرد داخلی عامل جنایت است.

MSI ظاهراً از بازیابی محصولات خود ناامید شده است و برای هرگونه اطلاعاتی که می تواند به بازیابی وسایل به سرقت رفته کمک کند 100000 یوان (15300 دلار پوند) پاداش داده است. وی این موضوع را به پلیس اطلاع داده و حتی در صورت بازگشت و کمک به یافتن کانتینرها ، به همه افراد درگیر در این طرح عفو می کند.

تام خاطرنشان می کند که RTX 3090 در حال حاضر به طور متوسط ​​2250 دلار فروش دارد ، که کاملا بالاتر از 1499 دلار است و eBay پر از کارت های بیش از 3000 دلار است ، بنابراین می توانید بفهمید که چرا آنها هدف مجرمانه ای با ارزش را هدف قرار می دهند. تخمین زده می شود که میزان صادرات به سرقت رفته حدود 220 واحد باشد. این تعداد زیادی نیست ، اما می تواند به معنی کمبود (اضافی) کارت های MSI RTX 3090 در برخی مناطق باشد.

هر یک از نشریات مهم فناوری در این فصل تعطیلات ، از مشکلات در دسترس بودن رنج می برد ، بیشتر به دلیل پوست سرهایی است که از رباتها برای خرید محصولات عمده قبل از دیگران استفاده می کنند. گروه scalper یک بار افتخار کرد که نزدیک به 3500 کنسول PS5 را برای فروش مجدد فراهم کرده است و می گوید پشیمان نیست. وی همچنین آخر هفته جمعه سیاه تا 1000 کنسول سری X خریداری کرد[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر