چرا مبلغ «بیمه تکمیلی» کارگران و بازنشستگان زیاد است؟ مشکلات فراوان درمانی «بیمه‌شدگان» و «فاقدان بیمه»

این برنامه برای همه کسانی که بیمه تامین اجتماعی پرداخت می‌نماید قابل به کار گیری است و به خصوص به جهت اشخاصی کلیدی درآمد پایین و کلیدی فرزند کاربرد متعددی دارد. به گزارش فرارو، مدافعان ارتقا سن بازنشستگی در کشور‌ایران که قبلا دعوا خویش را در بند‌های حذف شده سند برنامه ششم بسط گنجانده بودند، اعتقاد و باور داشتند که به ادله ارتقای پارامتری به اسم نرخ امید به زندگی در طی نیم قرن آخر (از ۵۶ سال به ۷۶ سال)، سن بازنشستگی هم را می بایست ملغی کرد. این سن در سال ۱۳۵۴ بنابر قانون تامین اجتماعی مصوب آن سال، چیزی حدود ۵۱ سال (به‌طور متوسط) بررسی شده بود.
دسته‌بندی نشده
واقعا برای همین سازمان متاسفم که هر ماه وعده پرداخت معوقه مابه‌التفاوت دستمزد را حرفش و میزنند البته در کار صفر حقیقتا شرم بر شما….. کل حقوق و دستمزد دنیوی و معنوی وبسایت متعلق به بیمه خاورمیانه می‌باشد و اسکن برداری از آن غیرقانونی می‌باشد . به‌این صورت که در طول یک مقطع هنگامی مشخص و معلوم صرفا در شکل فوت بیمه شده به ذینفع یا این که ذینفعان انتخاب شده سرمایه فوت مندرج در بیمه طومار تعلق می‌گیرد. به گزارش فارس، هنوز در هرمزگان خبری از سوی مسوولان مربوطه مبنی بر اجرای همین طرح اعلام نشده است و لازم هست تا مسوولان فرمان نسبت به اطلاع رسانی درست همین طرح به مسوولان محلی و نیز نمایندگان هرمزگان در مجلس مبادرت کنند. © انتشار مقالات این سایت اصلی ذکر مبداء و اساسی رعایت ضابطه نسخه برداری رایت مجاز است . اگر صاحب کسب‌و عمل هستید و یا علاقه‌مند به کسب اطلاعات در راستا مالیات و امور مالی، وب سایت “حسابنو” به شما امداد مینماید تا علم خود را ارتقاء دهید یا این که نگرانی‌هایتان را به دست‌کم ممکن برسانید.

افزایش ۳۸ درصدی حقوق و دستمزد شامل درحال حاضر کدام بازنشستگان می‌شود؟

بعضی از اشخاص هنگامی که برای او‌لین بار شروع به کار می نمایند یا از نحوه یک جاب سنتر در یک بیمه بهداشتی تن درستی عمومی ثبت نام می شوند، این شماره را دریافت می کند. خوب تر می باشد و قبل از بازنشستگی مهم تحلیل و پرسش از شرکت بیمه درمانی خود، نسبت به امکان استفاده از این بیمه اطمینان حاصل کند. اگر درخواست بازنشستگی بیش از حد دیر ارسال شود و یا بررسی پرونده به عامل پیچیدگی آن ارتفاع بکشد، ممکن هست حقوق بازنشستگی سه ماه کمتر پرداخت شود. بلکه هر کشور طبق قوانین مرسوم بازنشستگی خود حقوق بازنشستگی را پرداخت خواهد کرد. براین اساس ممکن هست متقاضی چند دستمزد بازنشستگی از کشورهای گوناگون دریافت کنند. کسانی نظیر پرسنل دولتی یا شاغلان کار آزاد که پرداخت همین بیمه برای آنان الزامی نیست، می توانند به رخ داوطلبانه بیمه بازنشستگی عمومی پرداخت کنند.

  • بر پایه حقوق دریافتی نرخ بیمه متعدد خواهد بود و در مقاله جدول نرخ بیمه آزاد و اختیاری سال 1401 را به طور تام به جهت ماه های 30 و 31 روزه توضیح دیتا ایم.
  • رئیس کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی افزوده که بر پایه ماده ۹۶ ضابطه تأمین اجتماعی، همین سازمان وظیفه داراست مستمری‌های بازنشستگی، از کارافتادگی کلی و مجموع مستمری بازماندگان را متناسب دارای هزینه زندگی ارتقاء دهد.
  • تصویب قوانین غیرکارشناسی در ادوار پیشین تاکنون بی توجهی به منظور های بحق کارگران و بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی بوده است.
  • با توجه به مصوبات هیئت مدیره مبنی بر مساعدت به مستمری‌ بگیران بابت بیمه تکمیلی…
  • تاخیر در پرداخت تعهدات درمانی سازمان تامین اجتماعی به مرکزها بهداشتی و درمانی، نظام سلامت مملکت را تهدید می کند.
  • بازنشستگان می‌گویند که چنانچه کانون عالی در لحاظ دارااست که اهمیت یک شرکت قرارداد بلند مدت ببندد، چرا بدون انجام یک نظرسنجی مستقل، % راضی بودن را ۷۰ درصد اعلام مینماید که چنانچه نظرسنجی انجام شود هیچ زمان چنین نتیجه‌ای حاصل نمی شود طبق این موقعیت از مدیر کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی تمنا داریم که اوراق خود مبنی بر راضی بودن ۷۰ درصدی بازنشستگان را ارائه کند.

برای نمونه به جهت کودکان بهتر میباشد که پوشش‌های سرمایه‌گذاری انتخاب شود تا پوشش‌های مربوط به بیماری و یا پوشش‌های حادثه. برای مقایسه بیمه قدمت در شرکت‌ها و طرح‌های مختلف، می‌توانید در وبسایت بیمه‌بازار، اطلاعات خویش را وارد کنید. پس از آن شرایط و پوشش‌ شرکت‌های بیمه متفاوت به جهت شما اکران داده میگردد تا اگر قصد خرید بیمه قدمت دارید، حیاتی مقایسه آنها بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. برای دریافت مشاوره بدون‌پول بیمه عمر نیز، میتوانید اساسی شماره ۰۲۱۹۱۳۱۱۱۰۰ داخلی ۲۱۰ تماس بگیرید. در بیمه عمر، درصورتیکه بیمه‌شده براثر حادثه به‌طورکلی ازکارافتاده شود، دیگر نیازی به پرداخت حق‌بیمه ندارد و در صورتی که پوشش ازکار افتادگی را انتخاب کرده باشد، می‌تواند مستمری نیز اخذ کند.

خبر خوش دولت به جهت ارتقاء 50 درصدی یارانه نقدی | ارتقاء مبلغ یارانه نقدی از همین ماه

با توجه به ارتقاء مشکلات و معضل ‌های اقتصادی در سال آینده، پیش‌بینی می شود ترک حقوق و هزینه‌های سبد معیشتی کارگران گشوده هم ارتقا قابل‌توجهی پیدا کند؛ به ویژه این که از سال نود و هشت، از اختصاص ارز دولتیِ ۴۲۰۰ تومانی به واردات فرآورده های مهم دیگر خبری نخواهد بود. همین مورد قضیه بی‌تردید موجب ارتقاء نرخ تورم و فشار به خانوارهای کارگری و اقشار کم‌درآمد خواهد شد که آثارش از اردیبهشت ۹۸ عیان می شود. همین در حالی است که کمیته دستمزد شورای خوب کار در جلسه بیست و چهارم بهمن، رقم هزینه سبد معیشت خانوار ۳٫۳ نفری کارگری را سی و هفت میلیون و ششصد هزار ریال انتخاب کرده بود؛ بنابراین، اساسی اعتنا به ارتقا حداقل حقوق و دستمزد (۱۵ میلیون ریالی)، سوراخ دست کم حقوق و دستمزد و هزینه خانوارهای کارگری به بیش از ۲۰ میلیون ریال رسیده میباشد که نسبت به سال قبلی حدود ۹ میلیون ریال ارتقاء یافته است. در حالی که چیزی به پایان سال پرفراز و نشیب و کثیف به کرونا نود و هشت نمانده ابهام های زیادی درباره دست‌کم حقوق و دستمزد ۹۹ وجود دارد و کماکان شورای عالی عمل جلسه ای به جهت تحلیل حداقل حقوق و دستمزد سال ۹۹ برگزار نکرده می باشد .
ضمناً ارتقاء نرخ تورم انتها سال 1399 نیز بایستی به مستمری بازنشستگان بیش تر گردد. هزینه های خانوار در ماه قبلی بیش از 46 % نسبت به پارسال ارتقا هزینه داشته است. ولی چنانچه می‌خواستیم بند به بند براساس مصوبه‌ی کمیسیون تلفیق فعالیت کنیم، باید صرفا ۳۰ درصدِ ۳۲ هزار میلیارد تومان یعنی دقیقاً ۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان را صرف متناسب‌سازی می‌نمودیم البته سازمان بر مبنای ۳۰ درصدِ همان ۵۰ هزار میلیارد تومان فعالیت کرد و حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان برای متناسب‌سازی صرف شد. در آن زمانه کمیته‌ای برای متناسب‌سازی در سازمان تشکیل شد که هیات مدیره کانون عالی بازنشستگان، مدیران و کارشناسان سازمان و بنده و آقای حسن صادقی به عنوان نمایندگان جامعه‌ی هدف حضور داشتیم. این کمیته یک‌سری و چند جلسه پشت سرهم برگزار کرد و قرار شد ۱۷ هزار میلیارد تومان صرف متناسب‌سازی دستمزد بازنشستگان شود.
«قانون الزام سازمان تأمین اجتماعی به اجرای بندهای الف و ب ماده 3 قانون تأمین اجتماعی». وی ادامه داد؛ بازنشستگانی که کف بگیر بودند اساسی ارتقا حقوق و دستمزد ۵۷ درصدی حقوقشان راضی بودن بخش بوده اما بازنشستگانی که ۲۰ تا ۲۵ سال حق بیمه واریز کرده‌اند حساس بازنشسته‌ای که ۱۰ سال حق بیمه واریز کرده است، یکی از شده و نوعی ناعدالتی به وجود آمده است. در حالی قرار بود همین ارتقا دستکم از اردیبهشت عملیاتی شود که اصلی انتها یافتن اردیبهشت، خبری از ارتقا حقوق و دستمزد بازنشستگان نبود و همین دستور موجب شکایت بازنشستگان شده است.

حتما بخوانید:
When Cosmetic Factory China Competitors is nice

تامین اجتماعی بیمه

در عین حال شرکت بیمه پاسارگاد با مسئولیت هست در شرایطی‌که از سرمایه گذاری بیمه شده گان سود بیشتری را کسب نمود، بیمه شدگان را به میزان 85% سود اضافی شریک نموده و هر ساله سود مشارکت در منافع بیمه عمر پاسارگاد را به اندوخته بیمه عمر بازنشستگی، بیش تر نماید. هنگامی که خواهش به جهت دریافت مستمری بیمه عمر به صورت 5 ساله میباشد میزان سود متعلقه برابر مهم نرخ سپرده های بلند مدت بانکی است. در مورد مستمری بیمه عمده از 5 سال نرخ سود پرداختی 2% فراتر از سود سپرده های بانکی خواهد بود.بدیهی هست هر چه میزان که مدت بازپرداخت مسمتری بیمه بلند مدت تر در لحاظ گرفته شود رقم پرداختی اصلی توجه به سرمایه یکسان کاهش خواهد بود. البته پرداخت سود بیمه عمر اکثر دو درصدی تا حدودی همین کمتر را جبران می نماید. هنگامی که خواهش به جهت اخذ بیمه مستمری به رخ 5 ساله میباشد مقدار سود بیمه قدمت متعلقه برابر با نرخ سپرده های بلند مدت بانکی است. در گزینه مستمری های بیشتر از 5 سال نرخ سود بیمه قدمت پرداختی 2% فراتر از سود سپرده های بانکی خواهد بود.
پس از گذشت یک سال عصر انتظار، بیمه شده مستمری ماهانه (به صورت مدت معلوم یا مادام العمر به گزینش خویش شخص) دریافت می‌نماید. مبلغ مستمری هر ساله به صورت سیستمی و اتوماتیک 5 درصد افزایش می یابد و در شکل گزینش مورد تضمین، با فوت بیمه شده، ذینفع وی می تواند تا انتها دوره تضمین ادامه دستمزد مستمری ماهانه را دریافت کند. انتخاب دستمزد بازنشستگان دولت برعهده شماست که آن را در قانون بودجه تصویب شده کرده و به اجرا رسانده‌اید؛ شما درصورتیکه بدهی‌های سازمان را سر وقت بپردازید، افزایش دستمزد بازنشستگان هیچ مشکلی پیدا نمی‌کند، کما این‌که منابع همین ارتقا حقوق و دستمزد به طور مداد بیمه تکمیلی از محل افزایش حقوق کارگران مشغول به کار تأمین می‌شود. نمی‌کردیم، تأمین اجتماعی را در سطر ثابت و متغیر دارایی حذف می‌کردند، بارها گفته‌ایم که پرداخت حقوق و دستمزد ما هیچ ربطی به دولت ندارد و از محل اندوخته خودمان است؛ شما فقط متولی خانواده دولت هستید؛ به جای دخالت در امور یک سازمان غیردولتی، به تعهدات خود در قبال سازمان تأمین اجتماعی و میلیون‌ها بیمه شده آن کار کنید. گفتنی است، بازنشستگان کشوری مهم مراجعه به درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی یک روز پس از پرداخت حقوق آبان ماه امسال می‌توانند نسبت به اخذ فیش حقوقی خود اقدام کنند.

ویژگی تیمی آمریکا و تفاوت‌های تیم‌ کی‌روش از انگلیس تا ولز

در تجمع کارگران روبروی سازمان برنامه و دارایی در ۲۵ تیر ۹۸، مدیر اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری نیز گفته بود که سازمان تامین اجتماعی در سراشیبی سقوط میباشد و سازمان برنامه و بودجه، بد حساب ترین سهم دار تامین اجتماعی محسوب می شود. یکی از از علامت های اصلی وقوع ناپایداری مالی در سازمان تامین اجتماعی، کسری نقدینگی است که به استدلال پیشی گرفتن مصارف بر منابع است. از سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۹۳ که بازه زمانی دولت نهم و دهم است، منابع حیاتی رشد ۲۵ درصدی و مصارف دارای پرورش ۳۰ درصدی همراه شده است.
اجرای طرح برد آمیز تجمیع بیمه‌های پایه و مکمل دارای هدف کاهش مراجعات گوناگون بیمه‌شدگان به شرکت‌ها و سازمان‌های گوناگون و همینطور کمتر پرداخت از جیب بیماران . شـرکت آتیه سـازان محافظ در سال 1380به این منظور و اهمیت هدف ارتقا سطـح تندرست از طریـق توسعه خدمات درمانی و ارتقاء رضایتمندی بیمه گزاران خود،با عملکرد بی وقفه و مستمر نیروهای مهم تجربه تأسیس اخبار استانها گردید. به موجب ماده(۷) ضابطه متعهدین سرویس به وزارت آموزش و پرورش- تصویب شده سال۶۹ ، پس از استخدام رسمی حداکثر مدت ۲ سال از مدت تحصیل دانشجویان دوره کاردانی و حداکثر ۴ سال از مدت تحصیل دانشجویان دوره‌کارشناسی و دانش‌آموزان دانشسراهای تربیت مدرس جزء سوابق خدمت قانونی آن ها منظور و از حیث ترفیع (‌پایه ، تیم ، بازنشستگی) قابل پذیرش خواهد‌بود.

واریز حقوق و دستمزد شهریور بازنشستگان دارای ارتقا ۳۸ درصدی/ پرداخت معوقات ۵ ماهه

اگر شما حساس پرسشی مواجه شدید،‌ مراتب را از نحوه بخش کامنت کلیدی ما به اشتراک بگذارید. حق بیمه تامین اجتماعی 1401 کارگران بر شالوده جدول ذیل برابر کلیدی ۴.۰۷۳.۳۵۳ ریال به جهت ماه های 31 روزه و برابر اصلی ۳.۹۷۵.۸۲۵ ریال برای ماه های 30 روزه میباشد. شما حساس پرداخت هزینه بیمه اختیاری تامین اجتماعی میتوانید از مزایا بیمه تامین اجتماعی بهره ببرید و از خدمات درمانی و سایر خدمات به کارگیری نمایید. به این ترتیب حق بیمه تامین اجتماعی 1401 کارگران بر اساس جدول زیر برابر حساس ۴.۰۷۳.۳۵۳ ریال به جهت ماه های 31 روزه و برابر اهمیت ۳.۹۷۵.۸۲۵ ریال به جهت ماه های 30 روزه میباشد. در واقع میتوان گفت در مشاغل آزاد باتوجه به آن که نمیتوانند از بیمه تحمیلی استعمال کنند مجبورند از بیمه خویش فرما ۱۴۰۱ برای این عمل بهره ببرند. بر پایه آمار صندوق تأمین اجتماعی سال‌های قبل بالغ‌ بر ۹۰ هزار میلیارد تومان بدهی به بانک به ادله کسری منابع داشت که دولت ۷۳ هزار میلیارد تومان از بدهی‌اش را تأدیه کرد تا تامین اجتماعی بتواند بدهی خویش به خزانه را بپردازد. ارتقاء حقوق دست کم بگیران تامین اجتماعی اطلاعات در آیتم بیمه تکمیلی گام دولت سیزدهم در راستای عدالت‌محوری و رسیدگی به معیشت اشخاص کم‌درآمد جامعه می باشد تا همین قشر پرداختی‌های معقولی داشته باشند. در چنین حالتی بایستی خودتان به یار مدارک آیتم نیاز به سراغ یکی از شعبه‌های بیمه تامین اجتماعی یا این که کارگزارهای قانونی آن بروید.

حتما بخوانید:
دانلود زیرنویس فارسی سریال Rick and Morty

اگهی مجمع عمومی عادی نوبت دوم کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی شه…

اما بعدتر در جریان بررسی نهایی لایحه بودجه، در بند (و) تبصره‌ی دو لایحه بودجه، صندوق تامین اجتماعیِ لشگری را نیز بیشتر کردند و اعلام کردند این ۵۰ هزار میلیارد تومان برای تامین اجتماعی و تامین اجتماعی لشگری، اهمیت نیز است، در صورتی‌که دولت به صندوق لشگری اصلاً بدهکار نیست! مهم افزودن این یک واژه به بند (و)، ۱۸ هزار میلیارد تومان از دارای ۵۰ هزار میلیارد تومانی تامین اجتماعی را قلیل کردند و در غایت در مردادماه ۹۹، تنها ۳۲ هزار میلیارد تومان به سازمان پرداختند. اطلاعیه ثبت‌نام بیمه تکمیلی و عمر بازنشستگان تامین اجتماعی (۱۴۰۱-۱۴۰۰) منتشر شد. به گزارش ایمنا به نقل از سازمان تأمین اجتماعی، بازنشستگان و مستمری بگیرانی که قصد ثبت‌نام بیمه تکمیلی برای خویش و اشخاص زیر تکفل را دارا هستند لطفاً به مورد ها پایین اعتنا داشته باشند. عدم پرداخت بدهی کلان دولت به تامین اجتماعی ، مجلس شورای اسلامی که همواره باید حامی حقوق و دستمزد ملت باشد و در راستای تحقق عدالت اجتماعی کوشا باشد و ثبت قوانین غیر کارشناسی در ادوار پیشین تا به امروز سازمان تامین اجتماعی را اساسی ورشکستگی رو به رو نموده است. شما نمایندگان مجلس دارای رای این کارگرها و بازنشستگان و بیمه شدگان راهی مجلس شورای اسلامی شدید این روانیست که مشکلات میهن و فشارها و هجمه ها را به سوی سازمان تامین اجتماعی که ارائه دهنده سرویس ها موثر و اهمیت میزان مرغوب بودن به ذینفعان می باشد جاری سازید.

فوری: یارانه 600 هزار تومانی به همین افراد تعلق می گیرد؟

همان طور که در نوشته بالا توضیح دیتا شد حقوق و دستمزد 1401 نسبت به سال گذشته 57درصد افزایش داشته است. دارای ۱۵ سال بیمه مبلغ۱۷۵۰۰۰۰تومن اخذ میکنم روزی۵۸۰۰۰تومن وچهر نفر .لطفا یک پرفسور اقتصاد منو هدایت وروشی بگه اهمیت همین مبلغ چطور هزینه طعام .بهداشت .دارو .پوشاک .اجاره خونه .برق .اب .گاز و..پرداخت کنم ومبلغی هم به صندوق صدقات امداد کنم .ضمنا هزینه مهاجرت .مهمونی .سینما تاتر .بلیط مترو .تاکسی وتفریحات بخاطر عدم نیاز حیث نکنند .طراح فرمول جایزه نوبل ودیگر جوایز برازنده اوست . درود، آیا خوبتر نمی باشد که جلوی تورم رو بگیرید وهرسال سر ارتقا دستمزد زنخدان نزنیدو ما بتانیم حتی اهمیت همین دستمزد آبرو مندانه گذران زندگی داشته باشیم. اولا افزایش سن بازنشستگی موجب ارتقا نرخ بیکاری در مملکت می شود، و ظلم به جوانهای بیکار است.
با اعلام محمد شریعتمداری، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی ارتقاء مزد سی و خیر درصدی به جهت سال ۱۴۰۰ ثبت شد. دست کم حقوق و دستمزد حقوق شالوده ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و دریافتی هر مستخدم حدود ۴ میلیون تومان خواهد بود. امروزه مهم ارائه طرح های جدید از جانب سازمان تامین اجتماعی کلیه اشخاص از جمله خانم های منزل دار، هنرمندان، اشخاصی که در شغل ها آزاد مشغول به کارند میتوانند سایر اشخاص را نیز تحت پوشش قرار دهند و همه از مزایا بیمه تامین اجتماعی به کار گیری کنند. به جهت تحلیل ارتقاء حقوق و دستمزد بازنشستگان در سال۱۴۰۱ نخست نسبت هزینه مستمری بازنشستگان را به درامد سال ۱۴۰۰ بدست آورده ودرامد اشخاص تازه و افزایش بیمه شدگان سال قبل وسایر درامدهای سازمان را به تعداد بازنشسگان قبل ومیانگین بازنشستگان جدیدوسایر هزینه های سازمان تقسیم کرده وبا گزینش سهم هزینه های نیامدی سال آن گاه مقدار سهم هزیه هر مستمری بگیر مشخص و معلوم می شود. به منظور ارتقا سرویس ها رفاهی در بخش درمان و کمتر هزینه‌های درمانی به جهت بازنشستگان قابلیت و امکان بهره‌مندی از بیمه بازنشستگان وجود دارد. خدمات بیمه بازنشستگان به شکل جبران چکیده از هزینه‌های درمانی بیمه شدگان است.صندوق بازنشستگی به جهت جبران و پرداخت بخش اعظم هزینه های معالجه به بازنشستگان طرح تکمیلی بیمه بازنشستگان را اجرایی کرده است.بسیاری از بازنشستگان از این طرح ناراضی میباشند و معتقدند بیمه بازنشستگان از کارایی اضطراری برخوردار نیست.

رسانه آمریکایی: تسلیحات دو سوم اعضای ناتو رو به اتمام است

به این عامل کارفرمایان بدون چاره به عضویت نیروی عمل خویش در سازمان بیمه و تأمین این حق شهروندی به جهت آنها هستند. به همین دسته بیمه که در ازای عمل در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد، در اصطلاح بیمه تحمیلی گفته می‎‌شود. از مزیت‌های بیمه اجباری، پوشش خدمات درمانی، صدور دفترچه، مقرری بیمه بیکاری، مستمری بازنشستگی، خسارت‌های ناشی از حوادث و… است. در بیمه قدمت بازنشستگی پاسارگاد ، کارفرما (بیمه گذار) می تواند کلیدی پرداخت بخشی از حق بیمه عمر و تامین آتیه و پرداخت مابقی آن توسط بیمه شده در خرید این محصول مشارکت نماید. در هر رخ بیمه گذار دارای تعهد به پرداخت حق بیمه عمر به صورت تمام به شرکت بیمه پاسارگاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagrabuy stripe accountMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler