پیمانکاران CDPR در صورت تماس بی برنامه سرمایه گذاران با سالات دشواری روبرو می شوند

[ad_1]

در صندلی گرم: CD Projekt Red روز دوشنبه مذاکرات اعلام نشده ای را با سرمایه گذاران انجام داد تا امواج هوا را از انتشار حشره دار Cyberpunk 2077 آزاد کند.

معاون ارشد توسعه تجارت مایکل نواکوفسکی در پاسخ به این س ifال که آیا این شرکت برای شروع بازی تحت فشار است که بازی را شروع کند ، حتی اگر نسخه کنسول در یک حالت اشکالی وحشتناک به سر می برد ، می گوید این تصمیم بیشتر به دلیل شکست در بررسی کلی عملکرد کنسول پایه است. فشار خارجی ” این فقط عملکرد نسل فعلی را به اندازه نسل بعدی و رایانه مطالعه نمی کند.

نواکوفسکی توضیح داد: “این بیشتر به دنبال مشاهده عملکرد کامپیوتر و نسل بعدی است ، نه نسل فعلی.” “ما قطعاً وقت نگذاشتیم كه به آن نگاه كنیم. من نمی گویم كه ما برای شروع تاریخ فشار خارجی یا داخلی را احساس كردیم – متفاوت از فشار معمولی كه معمولاً برای هرگونه ترشح است.”

نواکوفسکی همچنین گفت که او معتقد است این بازی مراحل صدور گواهینامه کیفیت توسط سونی و مایکروسافت را پشت سر گذاشته است ، زیرا آنها به CDPR اعتماد دارند تا به محض انتشار مشکلات را برطرف کند. وی افزود که فرآیند وصله گذاری در حال حاضر آغاز شده است ، به روزرسانی در آخر هفته منتشر شده و دیگری در هفته آینده منتشر می شود. وی به سرمایه گذاران اطمینان داد که در ژانویه بازی پیشرفت های چشمگیری خواهد داشت و تا ماه فوریه تمام مشکلات عمده حل خواهد شد.

با توجه به بازپرداخت ، CDPR باید توضیح دهد که مشتریان فقط س refال بدون س questionsال را دریافت نمی کنند. در بیشتر موارد ، سونی و مایکروسافت نسخه دیجیتال را پردازش می کنند و دارای دستورالعمل ها و محدودیت هایی در روند کار هستند. در نهایت ، CDPR هیچ کنترلی بر پرداخت یا عدم پرداخت این بازپرداخت ها ندارد.

به عنوان مثال ، هر دو شرکت درخواست می کنند درخواست بازپرداخت حداکثر 14 روز پس از خرید ارسال شود. علاوه بر این ، سونی انتظار دارد که این بازی بارگیری و پخش نشده باشد. مایکروسافت ادعاها را مورد به مورد رسیدگی می کند. در هر صورت ، ممکن است مصرف کنندگان تأیید بازپرداخت را دریافت کنند یا نکنند ، و این راه حل تنها انحراف مایکروسافت و سونی است.

پيمانكاران همچنين تاكيد كردند كه آنها مشتريان را تشويق نمي كنند كه تقاضاي بازپرداخت كنند ، عليرغم يك ماه قبل توییت کردن.

“ما گیمرها را به بازگشت به بازی تشویق نمی کنیم. ما امیدواریم که آنها به ما فرصتی برای بهبود آن در کنسول های نسل قدیمی بدهند “، مارکین ایوینسکی ، بنیانگذار و مدیر اجرایی مشترک CDPR گفت. “ما صمیمانه امیدواریم که گیمرها ترجیح دهند منتظر به روزرسانی باشند زیرا آنها مدت زیادی منتظر بازی بوده اند ، اما – دوباره – این امید فروتنانه ما است.”

نواکوفسکی خواست: “من می خواهم بگویم که روشن است ، زیرا به نظر می رسد برخی سو some تفاهمات وجود دارد.” “رویه ما در اینجا با مایکروسافت و سونی تفاوتی ندارد
بیش از هر عنوان دیگری که روی هر یک از این ویترین ها گذاشته شده است. “

مدیرعامل مشترک Adam Kiciński در پاسخ به سوالی در مورد تعداد بازپرداخت ها تاکنون ، گفت که آنها هنوز این ارقام را ندارند و افزود که آنها تعیین نکرده اند که این ارقام را در خارج از شرکت به اشتراک می گذارند یا خیر. با این حال ، او گفت که اطلاعات فروش را مدتی قبل از کریسمس به اشتراک می گذارد.

کیچیچکی نیز کمی به این وضعیت خوش بینی کرد و گفت که هرچه افراد بازی Cyberpunk 2077 را طولانی کنند ، باید موارد مثبت تری در مورد آن بیان شود.

مدیرعامل شرکت گفت: “روحیه مثبت است. با گذشت هر روز پس از آزادی ، بازخورد مثبت و بیشتری دریافت می کنیم.” “ما کم شروع کردیم ، اما پیروز شدیم. [muffled] ما با نمره 70 شروع کردیم ، اما اکنون 79 است. اگر کسانی را که 10 ساعت یا بیشتر بازی کرده اند فیلتر کنید ، امتیاز 85 است – بنابراین هرچه بیشتر بازی کنید ، لذت بیشتری خواهید داشت. “

نتیجه اصلی گفتگو این بود که CDPR می خواست روشن کند که Cyberpunk 2077 را رها نمی کند و قیمت سهام سقوط کرده بهبود خواهد یافت. در پایان ، او انتظار دارد بازی به همان خوبی یا بهتر از The Witcher 3 که یک نسخه خسته کننده هم بود ، عمل کند.

متن کامل گفتگو را می توانید در وب سایت CD Projekt Red بخوانید.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme