پیش پرده پرتاب Cyberpunk 2077 در اینجا است

[ad_1]

انتظار می رود: Cyberpunk 2077 سرانجام نزدیک است و برنامه ریزی آن برای تاریخ 9 دسامبر ساعت 17:00 CT (یا معادل محلی شما ؛ این نسخه جهانی است) برنامه ریزی شده است. این یک سفر پر فراز و نشیب بود – پر از تاخیر و ساعتهای طولانی بحران برای توسعه دهندگان پرشور Cyberpunk – اما با پایان یافتن ، CD Projekt Red جدیدترین و احتمالاً جدیدترین پیش پرده بازی را منتشر کرد.

برخلاف تریلرهای قبلی Cyberpunk 2077 که کاملاً فوق العاده عمل می کنند (در دنیای بازاریابی قابل درک است) ، این پیش پرده پرتاب کندتر و قابل تأمل است. این یک جنبه انسانی و احساسی از Cyberpunk را نشان می دهد و برخی از تعاملات قهرمان V را با NPC های اصلی عنوان نشان می دهد.

سرانجام اوضاع اوضاع بالا می رود ، به نظر می رسد بازیکن و شریک زندگی اش جکی از پشت بام یک ساختمان غول پیکر شرکت می لغزند ، اما به همان شدت که اوضاع به وجود می آید ، شدت دارد. اگر هنوز تریلر آن را ندیده اید و سعی دارید Cyberpunk 2077 را کاملا کورکورانه بازی کنید ، بهتر است کمی استراحت کنید ، اما در غیر این صورت لذت ببرید.

به خوبی ویرایش شده است و بدون شک وظیفه خود در تحریک پیش سفارش های آخرین لحظه و ایجاد سر و صدای اضافی را برآورده می کند.

ما امیدواریم که تمام CD Projekt Red با حسن نیت ، ایجاد شده در چند سال گذشته ، فردا سقوط نکند. با توجه به گفته بسیاری از بازرسان ، Cyberpunk 2077 در حال حاضر در یک حالت کاملاً حشره دار قرار دارد – در بسیاری از نقاط آن چنان خراب است که مطمئن نیستیم چگونه روزی یک پچ می تواند همه مشکلات بازی را برطرف کند.

با این وجود ، اکنون نیازی به حدس و گمان نیست. وقتی Cyberpunk 2077 در کمتر از 30 ساعت راه اندازی شود ، همه ما می توانیم خود قضاوت کنیم. به طور طبیعی ، ما این بازی را معیار قرار می دهیم و در غیر این صورت پس از شروع آن را شروع خواهیم کرد ، بنابراین برای خرابی عملکرد تیم و استیو مراقب باشید.

اگر می خواهید آن را پیش سفارش کرده و بازی را زودتر از موعد بارگیری کنید (تا زمان راه اندازی مجدد آن باز نمی شود) ، می توانید این کار را از طریق پلتفرم انتخابی خود انجام دهید: PS5 ، PS4 ، Xbox Series S and X ، Xbox One ، PC و Stages.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme