پیش پرده پرتاب Cyberpunk 2077 در اینجا است


انتظار می رود: Cyberpunk 2077 سرانجام نزدیک است و برنامه ریزی آن برای تاریخ 9 دسامبر ساعت 17:00 CT (یا معادل محلی شما ؛ این نسخه جهانی است) برنامه ریزی شده است. این یک سفر پر فراز و نشیب بود – پر از تاخیر و ساعتهای طولانی بحران برای توسعه دهندگان پرشور Cyberpunk – اما با پایان یافتن ، CD Projekt Red جدیدترین و احتمالاً جدیدترین پیش پرده بازی را منتشر کرد.

برخلاف تریلرهای قبلی Cyberpunk 2077 که کاملاً فوق العاده عمل می کنند (در دنیای بازاریابی قابل درک است) ، این پیش پرده پرتاب کندتر و قابل تأمل است. این یک جنبه انسانی و احساسی از Cyberpunk را نشان می دهد و برخی از تعاملات قهرمان V را با NPC های اصلی عنوان نشان می دهد.

سرانجام اوضاع اوضاع بالا می رود ، به نظر می رسد بازیکن و شریک زندگی اش جکی از پشت بام یک ساختمان غول پیکر شرکت می لغزند ، اما به همان شدت که اوضاع به وجود می آید ، شدت دارد. اگر هنوز تریلر آن را ندیده اید و سعی دارید Cyberpunk 2077 را کاملا کورکورانه بازی کنید ، بهتر است کمی استراحت کنید ، اما در غیر این صورت لذت ببرید.

به خوبی ویرایش شده است و بدون شک وظیفه خود در تحریک پیش سفارش های آخرین لحظه و ایجاد سر و صدای اضافی را برآورده می کند.

ما امیدواریم که تمام CD Projekt Red با حسن نیت ، ایجاد شده در چند سال گذشته ، فردا سقوط نکند. با توجه به گفته بسیاری از بازرسان ، Cyberpunk 2077 در حال حاضر در یک حالت کاملاً حشره دار قرار دارد – در بسیاری از نقاط آن چنان خراب است که مطمئن نیستیم چگونه روزی یک پچ می تواند همه مشکلات بازی را برطرف کند.

حتما بخوانید:
Last Light Redux و For the King در فروشگاه Epic Games رایگان هستند

با این وجود ، اکنون نیازی به حدس و گمان نیست. وقتی Cyberpunk 2077 در کمتر از 30 ساعت راه اندازی شود ، همه ما می توانیم خود قضاوت کنیم. به طور طبیعی ، ما این بازی را معیار قرار می دهیم و در غیر این صورت پس از شروع آن را شروع خواهیم کرد ، بنابراین برای خرابی عملکرد تیم و استیو مراقب باشید.

اگر می خواهید آن را پیش سفارش کرده و بازی را زودتر از موعد بارگیری کنید (تا زمان راه اندازی مجدد آن باز نمی شود) ، می توانید این کار را از طریق پلتفرم انتخابی خود انجام دهید: PS5 ، PS4 ، Xbox Series S and X ، Xbox One ، PC و Stages.


منبع: tanha-news.ir