پیاده روی کمتری دارند ، اما افراد وزن بیشتری از دست می دهند و طولانی تر می خوابند

[ad_1]

با نامه: با نگاهی به سال 2020 ، می توانستیم تصور کنیم که بیشتر سال در داخل خانه تأثیر مخربی بر سلامتی ما بگذارد ، اما یک مطالعه جهانی جدید توسط Withings نشان می دهد که خسارت خیلی بدی نبوده است. ، با برخی از مناطق در واقع بهبود نشان می دهد.

“بررسی سال” شرکت فرانسوی بهداشت دیجیتال و دستگاه های پوشیدنی برای سال 2020 ، که بر اساس داده های خلاصه ناشناس از یک گروه 5 میلیون کاربره است ، شگفتی های زیادی را نشان داد ، بزرگترین آنها مربوط به نحوه خوابیدن است.

به نظر نمی رسد نگرانی در مورد Covid-19 ، مشاغل و اقتصاد همه شب ها را بیدار نگه داشته باشد. در این سال افراد به طور متوسط ​​هشت دقیقه و 34 ثانیه می خوابند ، در حالی که کسانی که در ایالات متحده هستند 7 دقیقه و 41 ثانیه با سرعت بیشتری رانندگی می کنند.

Withings چندین نظریه را برای توضیح خواب اضافی ارائه داد: زندگی شبانه در اکثر کشورها تقریباً در حال از بین رفتن است ، بازدید از رستوران به شدت کاهش می یابد ، سر و صدای کمتری از ترافیک و کار در خانه به معنای بدون رفت و آمد است ، همه اینها اجازه می دهد بیشتر و بیشتر خواب بهتر و افرادی را که زود به رختخواب می روند فراموش نکنید ، زیرا عصر دیگر هیچ کاری برای انجام دادن وجود ندارد.

علاوه بر این ، مصرف کمتر الکل (برای بعضی از افراد) ، زندگی شبانه ، غذاهای سرشار از رستوران و مسافرت های پرتنش منجر به کاهش ضربان قلب در هنگام خواب شده است که این معمولاً نشانه سلامتی است. امسال نسبت به سال 2019 0.54 ضربه در دقیقه کاهش داشته است.

پیاده روی فعالیتی بود که در همه گیر همه گیر رنج می برد. با محدودیت در حرکت در فضای باز و کار زیاد از خانه ، مراحل متوسط ​​روزانه 10 درصد کاهش یافته است (511 قدم کمتر در روز). تعطیلی استخرها به این معنی است که شنا 30 درصد و تعداد افرادی که دویدن دارند 75/1 درصد کاهش یافته است. با این وجود دوچرخه سواری 8 درصد افزایش یافت.

احتمالاً شگفت آورترین آمار این است که افراد در سال 2020 بیش از سال گذشته وزن خود را (0.3 پوند) و توده چربی (0.33 پوند) را از دست داده اند و بیشتر افراد به اهداف کاهش وزن خود رسیده اند.

“سال 2020 قطعاً برای همه افراد جهان یک چالش بوده است. ما خوشحال شدیم که در تحقیقات خود مشاهده کردیم که به طور کلی ، مردم همچنان پا می گذارند ، و بر اهداف سلامتی خود تمرکز می کنند و در این سال استراحت می کنند. “” ماتیو لتومب ، مدیر عامل شرکت Withings گفت.

“در حقیقت ، وقتی صحبت از خوابیدن و رسیدن به اهداف وزنی شد ، متوجه شدیم که افراد از سال 2019 پیشرفت کرده اند. امیدواریم که با پیشرفت سال نو ، ما بتوانیم بقیه موارد مورد نیاز خود را بدست آوریم و بمانیم در طول روز فعال است. “

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme