پلیس بورلی هیلز برای جلوگیری از پخش مستقیم موسیقی با کپی رایت پخش می کند

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ به نظر می رسد افسران پلیس بورلی هیلز راه حلی پیدا کرده اند که می تواند مانع از پخش مستقیم برخوردها با پلیس یا ضبط آنها و انتشار آنها در شبکه های اجتماعی شود. در حال حاضر مشخص نیست که آیا استراتژی توسط افسر در حال حاضر طراحی شده است یا بخشی از یک برنامه جامع است که می توانیم شاهد استفاده آن توسط سایر بخشها در آینده باشیم.

همانطور که در یک فیلم ارائه شده در یک بخش معاون در مورد این موضوع مشاهده می شود ، گروهبان BHPD. به نظر می رسد بیلی فیر از پخش مستقیم او توسط سنت دورمونت آزرده خاطر شده است. او با بیرون آوردن تلفن و بازی Sublime – Santeria انتقام می گیرد. در اواخر روز ، به گفته دورمونت ، این دو ملاقات دیگری دارند و در آن جلسه افسر پلیس دوباره شروع به پخش موسیقی بلند با تلفن خود می کند.

به نظر می رسد که این کارمند عمداً موسیقی را منفجر می کند به این امید که اعتصاب حق نسخه برداری توسط بستر (های) رسانه های اجتماعی که ویدیو به آنها پخش می شود ، ایجاد کند.

سخنگوی اینستاگرام به Vice گفت که محدودیت های آنها “موارد زیر را در نظر می گیرد: چه مقدار از کل ویدیو شامل موسیقی ضبط شده ، تعداد کل آهنگ های موجود در ویدیو و طول تک آهنگ های موجود در ویدیو است.”

برای آنچه ارزش دارد ، معاون از دورمونت به عنوان یک فعال برجسته و مشهور در لس آنجلس یاد کرد.

در بیانیه ای که به ایمیل Vice ارسال شد ، PD بورلی هیلز گفت که “پخش موسیقی هنگام پذیرش شکایت یا پاسخ به س questionsالات روشی نیست که توسط فرماندهی پلیس بورلی هیلز توصیه شود” و افزود که آنها در حال بررسی س areال مربوط به Sgt هستند. صادقانه.

عکسهای Masthead Credit استیو سانچز[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme