پس از تأیید عمومی توسط Elon Musk ، سیگنال برای همگام سازی با رشد کاربران جدید می جنگد

[ad_1]

به اختصار: سیگنال ، برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده غیرانتفاعی بنیاد سیگنال ، در تلاش است تا به دنبال توصیه اخیر یکی از مشاهیر این فناوری ، با کاربران جدید همگام شود. این نوعی تأیید است که اکثر شرکت ها فقط آرزوی آن را دارند باید پول زیادی بپردازید)

هجوم کاربران جدید اندکی پس از آن رخ داد که ایلان ماسک در توییتر خود پیشنهاد کرد مردم از Signal استفاده کنند ، احتمالاً در پاسخ به شرایط به روز شده سرویس WhatsApp. تحت شرایط جدید ، WhatsApp مجاز است داده های کاربر را با شرکت مادر فیس بوک و اشخاص ثالث به اشتراک بگذارد.

دیروز در یک پیام توییتر هشدار داد گفت کدهای تأیید در چندین ارائه دهنده تأخیر دارند ، “زیرا بسیاری از افراد جدید در حال تلاش برای پیوستن به Signal هستند.”

در حال حاضر ماسک 41.6 میلیون دنبال کننده در توییتر دارد. سیگنال نگفت که بعد از ارسال ماسک چه تعداد کاربر جدید به سیستم عامل خود اضافه کرده است ، اما با توجه به بازتوییت ها (توئیت بیش از 25000 بار به اشتراک گذاشته شده است) ، شکی نیست که پیام توسط بسیاری دیده شده است.

به نظر می رسد که متخصص ارتباطات چند ساعت بعد همه چیز را توسعه داده و دوباره می تواند کدهای تأیید را ارسال کند. بدون تاخیر. سیگنال افزود: “با تشکر از همه شرکت های مخابراتی که سوئیچ های مناسب را فشار دادند تا افراد بتوانند به تعویض خود ادامه دهند.”

با توجه به واکنش به پیام WhatsApp ، شاید سوال بزرگتر این باشد که آیا فیس بوک تغییرات متناقض سیاست خود را برعکس خواهد کرد؟

وام سربرگ BigTunaOnline[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme