پردازنده های AMD Ryzen 5000 در برخی از خرده فروشی های اروپایی دوباره موجود هستند

[ad_1]

در چارچوب: با ادامه کمبود پردازنده و پردازنده گرافیکی ، نشانه هایی از بهبود اوضاع در برخی مناطق از آخرین پردازنده های سری Ryzen 5000 AMD وجود دارد. بر اساس گزارش ها ، این شرکت و رقبای آن نمی توانند به اندازه کافی جاسازکننده پیدا کنند تا پردازنده های خود را – بخشی مهم از بسته تراشه – بسازند ، بنابراین انتظار می رود مشکلات تأمین تا نیمه دوم سال جاری ادامه داشته باشد.

هفته گذشته ، مدیر عامل AMD ، لیزا سو ، یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و در مورد برخی از موضوعات روز در مورد برنامه های آینده شرکت و جاه طلبی آن برای ادامه ارائه پردازنده های رقیب و کارت های گرافیک نسل به نسل بحث کرد.

با این حال ، هنگامی که از وی در مورد مشکلات عرضه مداوم س askedال شد ، سو توضیح داد که این شرکت انتظار دارد که آنها چندین ماه دیگر ادامه داشته باشند تا زمانی که زنجیره های تأمین بهبود یابد و بتوانند با تقاضا کنار بیایند. در حالت ایده آل ، آنها به موقع برای دور بعدی راه اندازی پردازنده و پردازنده گرافیکی برطرف می شوند ، اما مهمتر از همه ، با افزایش ظرفیت تولید و همچنین AMD و فروشندگان آن ، قیمت باید با گذشت زمان کاهش یابد. برای مقابله با تعرفه های الکترونیکی ایالات متحده و همچنین افزایش هزینه های حمل و نقل و حمل و نقل.

در مورد پردازنده های سری Ryzen 5000 ، به نظر می رسد اگر اتفاقاً در اروپا زندگی می کنید ، ممکن است بتوانید یکی از آنها را تهیه کنید.

طبق Tweakers.net ، برخی از خرده فروشان اروپایی در حال حاضر محموله های بزرگ Ryzen 5 5600X ، Ryzen 7 5800X و Ryzen 9 5950X را دریافت می کنند. در مورد Ryzen 9 5900X ، به نظر می رسد AMD از تقاضای این مدل خاص غرق شده است ، بنابراین قبل از اینکه بتوانید آن را تحویل بگیرید ، مدتی طول خواهد کشید. قیمت ها هنوز بالاتر از MSRP هستند ، اما حداقل در پاسخ به سهام در حال رشد در حال بهبود هستند.

از طرف دیگر ، هنگام دریافت پردازنده سری Ryzen 5000 ، می توان از مادربرد موجود B450 نیز استفاده کرد ، زیرا استفان والتون در واقع هیچ تفاوتی در عملکرد نسبت به استفاده از مادربرد جدیدتر B550 یا X570 نداشت.

و اگر دلجویی وجود داشته باشد ، انتظار می رود قیمت SSD به دلیل بیش از حد عرضه NAND flash 15 درصد کاهش یابد ، بنابراین حتما بررسی بهترین SSD های سفارشی PCIe 4.0 را بررسی کنید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme