در حقیقت یک فرد بزرگسال با قد متوسط به شش قاشق غذاخوری کرم ضد آفتاب نیاز دارد. امروزه انواع مختلفی از کرمهای ضد آفتاب وجود دارد که برای پوستهای مختلف طراحی شده اند که شما میتوانید در فصول مختلف از آنها استفاده نمایید. اگر پوست شما روشن است و به راحتی دچار آفتاب سوختگی میشود باید از کرم ضد آفتاب با عیار حفاظتی و بالای ۵۰ استفاده کنید. اگر شما نمیدانید که باید به تهیه چه نوع ضد آفتابی بپردازید بهتر است با متخصص پوست مشورت کنید تا شما را راهنمایی کند.

برخی از کرمهای ضد آفتاب، پوست ما را تنها در برابر اشعه UVA محافظت میکنند و از این رو، خیلی مهم است که هنگام خرید این محصولات، حتما عبارت «broad spectrum» را روی آنها ببینید. چیزی که مشص است فواید کرم های ضد آفتاب خیلی بیشتر از عوارض احتمالی آن است، با این حال بهتر است در هنگام به برخی نکات توجه کنید تا مناسب ترین انتخاب را داشته باشید و کتریت آسیب را ببینید.

برخی از افراد ترجیح میدهند انواع مختلفی از کرمهای ضد آفتاب را امتحان نمایند سپس نتایجی که به دست میآورند و با یکدیگر مقایسه نموده و به انتخاب بهترین کرم ضد آفتاب بپردازند. ضد آفتاب های دکتر ژیلا از مدت ها پیش در کشور مورد استقبال قرار گرفته و به عنوان یکی از بهترین کرم های ضد آفتاب رنگی ایرانی شناخته شده است. کرم ضد آفتابی که عیار حفاظتی آن ۱۵ به بالا است تا زمانی که به طور صحیح از آن استفاده کنید به خوبی از پوست کرم ضد آفتاب مدیلن نی نی سایت شما مراقبت میکند.

با توجه به پیشرفتهای به دست آمده در عرصه فناوری انتخاب یک ضد آفتاب مناسب که دارای عیار فاز تی بالا میباشد بسیار راحت است. کرم ضدآفتاب محصولی است که مستقیما با سلامت پوست شما در ارتباط است. به عنوان مثال اگر حدود ۱۰ دقیقه طول میکشد شما بدون کرم ضد افتاب دچار سوختگی پوست شوید و حدود ۱۵۰ دقیقه طول میکشد تا علاوه بر استفاده از کرم ضد آفتاب دچار آفتاب سوختگی شوید معیار حفاظتی کرم مورد نظر شما ۱۵ میباشد. انتخاب بهترین ضد آفتاب برای پوست شما کار ساده ای میباشد.

ایندکسر