[ad_1]

Facepalm: همه گیری ، بیشتر جهان را به صورت آنلاین تحت فشار قرار داده است. در حالی که بسیاری از افراد عادت دارند همه کارها را از طریق پیام رسانی تصویری انجام دهند ، افرادی که دانش فنی کمتری دارند ، گاهی اوقات به یک دست یا پنجه کمک نیاز دارند. به نظر می رسد وكس تگزاس ، رود پونتون ، نتوانسته است یك فیلتر بچه گربه را از كنفرانس زوم خود كه بخشی از پرونده مصادره مدنی است حذف كند و مجبور شد به قاضی اطمینان دهد كه “من گربه نیستم”.

به گزارش نیویورک تایمز ، پونتون ، وکیل دادگستری در منطقه پرزیدیو ، تگزاس ، در جلسه دادرسی روز سه شنبه در 394مین دادگاه منطقه تگزاس شرکت می کند. تجسم او از یک بچه گربه حتی از بیان نگرانی گربه نیز شادتر است.

هرکسی که درگیر مکالمه ویدیویی با یکی از بستگان بزرگسالش باشد ، احتمالاً درد قاضی را احساس می کند: “آقای قاضی روی فرگوسن ، قاضی روی فرگوسن ، گفت: من معتقدم شما در تنظیمات ویدئو فیلتر دارید. ” “

سایر شرکت کنندگان در مکالمه رفتار سنگین و رواقی مرتبط با افراد حرفه ای را حفظ کردند ، اگرچه وکیل جری ال فیلیپس در جعبه فوقانی سمت راست وقتی لبخند زد پس از شنیدن ادعای صمیمانه پونتون مبنی بر اینکه “من گربه نیستم ، نشانه هایی از انسانیت نشان داد.” “” “

پونتون گفت که وی از رایانه منشی خود برای مکالمه استفاده کرده است. او ظاهراً با این حادثه “تحقیر” شد.

با ویروسی شدن ویدئو ، پونتون همه چیز را در یک روحیه خوب گرفت. کمتر از یک دقیقه طول کشید تا بفهمد چگونه فیلتر را خاموش می کند. وی گفت: “چهره مسن تر و کمتر شوخ طبع من ظاهر شد و ما با استماع ادامه دادیم.”

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir