وقتی بازیکنان موارد زیادی را ایجاد می کنند ، فایلهای ذخیره Cyberpunk 2077 خراب می شوند.

[ad_1]

Facepalm: راه اندازی فاجعه بار Cyberpunk 2077 یکی دیگر از “مواردی در سال 2020” بود که امسال اتفاق افتاد. علاوه بر مشکلات کنسول های پیشرفته ، خطاها و تهدیدهای حقوقی ، یک مشکل جدید بوجود آمده است که اگر پرونده ها بیش از 8 مگابایت باشد ، پرونده های نوشتن را برای همیشه خراب می کند. راه حل؟ اینقدر وسایل درست نکنید.

اگرچه در ابتدا تصور می شد که مسئله save بر روی همه سیستم عامل ها تأثیر بگذارد ، اما به نسخه های PC و Stadia بازی محدود می شود. کاربران در انجمن های CD Projekt Red و Reddit تحقیقاتی را انجام دادند و نتیجه گرفتند که پرونده های ضبط شده بیش از 8 مگابایت خراب شده اند ، به گفته یکی از کاربران مقصر کار بوده است.

CD Projekt Red مشکل را در صفحه راهنمای خود تأیید کرده است. وی نوشت: “متأسفانه ، ضبط خراب است و قابل بازیابی نیست.” “لطفاً برای ادامه بازی از یک فایل ذخیره قدیمی استفاده کنید و سعی کنید موارد و مواد کمتری را برای ساخت ذخیره کنید. اگر از یک اشکال برای کپی موارد استفاده کردید ، لطفاً یک فایل ذخیره بارگذاری کنید که نیست تحت تأثیر آن قرار گرفته است. “

همچنین توصیه می شود از اشکال تکثیر استفاده نکنید ، که تقریباً به طور قطع پرونده های شما را برای ضبط نشان می دهد.

این شرکت می گوید اندازه پرونده محدود است می تواند ، شاید در آینده رفع خواهد شد ، اما پرونده های آسیب دیده قابل ترمیم نیستند – خبر بد برای کسانی که ساعتها بازی را از دست داده اند.

وصله هایی وارد می شود که برخی از مشکلات Cyberpunk 2077 را برطرف می کند ، اما برای بازیکنان بدبختی که خواهان بهبودی هستند خیلی کم است ، خیلی دیر است. وضعیتی که منجر به حذف بازی از فروشگاه پلی استیشن سونی شد. به نظر می رسد CD Projekt به دلیل گمراه کردن عمدی سرمایه گذاران و سهامداران با پرونده های قضایی روبرو شده است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme