ورایزون خاموش کردن شبکه 3G خود را به طور نامحدود به تعویق می اندازد

[ad_1]

در چارچوب: 5G در راه است و 4G سالها استاندارد بوده است ، اما هنوز هم افراد زیادی با تلفن های همراه 3G قدیمی وجود دارند. در حالی که شبکه کندی از سالها قبل قطع شده است ، به لطف خاموش شدن های مکرر ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه ، از پوست دندانهای خود زنده مانده است.

به عنوان مثال شبکه 3G Verizon قرار بود در پایان سال 2020 بسته شود. با این حال ، این دوره منقضی شده و شبکه همچنان در حال کار است: Verizon به کاربران 3G فرصتی دیگر (شاید نهایی) برای انتقال به فناوری جدیدتر می دهد.

طبق بیانیه ارائه شده به Light Reading ، شبکه 3G Verizon همچنان “عملیاتی” است و فعلاً قصد تعطیلی آن را ندارد. این شرکت همچنان می گوید که با مشتریان کار خواهد کرد تا آنها را به سمت فناوری های جدید سوق دهد ، این به معنای آن است.

به روشنی ، این بدان معنا نیست که ورایزن چندین سال دیگر به کار با 3G ادامه دهد. تا آنجا که ما می دانیم ، شبکه فقط می تواند چند ماه دیگر زنده بماند (این فقط یک حدس است).

لایت ریدینگ گزارش می دهد که مدیران Verizon هنوز هم می گویند که آنها می خواهند شبکه را “در اسرع وقت” ببندند – همه اخبار امروز به این معنی است که ما برای آن روز مهلت به روز شده نداریم.

شاید ورایزون امیدوار باشد که کمی عدم اطمینان ممکن است فقط محرک دیگری باشد که دارایی های 3G برای رهگیری دستگاه جدیدتری نیاز دارند ، البته البته برای همه آسان نیست. هنوز بخشهایی از ایالات متحده وجود دارد كه به اندازه كافی تحت پوشش 4G قرار ندارند ، حتی 5G نیز كاهش می یابد ، و چاره ای برای مصرف كنندگان باقی نمی ماند جز اینكه به فن آوری های قدیمی اعتماد كنند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme