وب سایت Cyberpunk 2077 می گوید که DLC رایگان در اوایل سال 2021 عرضه می شود ، اما چقدر واقع بینانه است؟


افشای کامل: من خیلی زود از Cyberpunk 2077 استفاده می کنم. این بازی ای بود که می دانستم می خواهم. بنابراین وقتی آمازون در مارس گذشته با تخفیف پیش خرید کرد ، یک نسخه از PS4 را با قیمت کمتر از 50 دلار گرفتم. کمی مبهوت شدم ، اما از خرید خود ناامید نشدم.

با وجود شروع سختگیرانه آن در کنسول های استاندارد ، بازی Cyberpunk 2077 PS4 Pro تجربه وحشتناکی نیست. بله ، در ابتدا اشکالات وحشتناکی وجود داشت ، اما بعد از سه بار بروزرسانی ، بدترین ها خراب می شوند. شکایت اصلی من این است که کمی کوتاه احساس کردم ، بنابراین برای برخی DLC ها آماده هستم ، اما چه زمانی می توان انتظار محتوای جدید را داشت؟

گزارش شده است که توسعه دهندگان CD Projekt Red طی چند ماه آینده محتوای بیشتری منتشر خواهند کرد. Engadget خاطرنشان می کند که وب سایت رسمی Cyberpunk 2077 به طور برجسته در صفحه DLC یک بنر حاشیه ای نشان می دهد که روی آن نوشته شده است: “DLC رایگان از اوایل سال 2021 شروع به ضربه زدن به Night City می کند.” اما آیا می تواند چنین باشد؟

این صفحه در روز عرضه به صورت زنده راه اندازی شد ، اما از آن زمان مشکلات برای CD Projekt Red زیاد شده است و توسعه دهندگان آن مشغول تلاش برای حل بازی اصلی بوده اند. اگرچه منطقی است که فرض کنیم برخی کارهای مقدماتی وارد DLC CP2077 شده باشد ، اما به همان نسبت احتمال دارد که کار حداقل دو ماه به تأخیر بیفتد.

همانطور که قبلا ذکر شد ، توسعه دهندگان با سه اصلاحیه فعلی و دو “اصلاح بزرگ” دست خود را از بازار پر می کنند در حال آمدن است– یکی در اواخر این ماه و دیگری در فوریه. با این حال ، اگر CDPR تیم جداگانه ای دارد که روی DLC کار می کند ، باز هم در چند ماه آینده شاهد چنین چیزی هستیم ، اما انتظار نداشته باشید.

علاوه بر مشکلات بازی اصلی کنسول ها ، CD Projekt Red در وسط یک کابوس روابط عمومی قرار دارد. در میان مشکلات بازگشت پول برای بارگیری این بازی از فروشگاه PlayStation به آن ، که اکنون باید با یک پرونده قضایی روبرو شود ، به طور کلی استودیو مشغول است.

آدام کیچینسکی ، رئیس رئیس CDPR ، که ماه گذشته طی گفتگویی با سرمایه گذاران در مورد DLC س wasال شد ، گفت: “صادقانه بگویم ، قضاوت خیلی زود است.” “در حال حاضر ، لطفاً بگذارید با این وضعیت کنار بیاییم و لطفاً چند ارزیابی دیگر انجام دهیم – این هنوز پیش روی ماست ؛ ما هنوز نمی دانیم و اکنون روی بهبود سایبرپانک متمرکز شده ایم. اوایل سال آینده در این مورد بحث خواهیم کرد.”

احتمالاً صفحه DLC فقط یک مخزن است ، زیرا در صفحه اصلی Cyberpunk 2077 هیچ پیوندی به آن وجود ندارد. آخرین کاری که CDPR انجام خواهد داد ، دور انداختن DLC در قسمت اول سال 2021 برای بازی ای است که هنوز به طور کامل برطرف نشده و این وضعیت را بیشتر پیچیده می کند.
منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>