[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: شرکت خودروسازی کره جنوبی هیوندای موتور تایید کرده است که در حال مذاکره با اپل برای ساخت یک وسیله نقلیه الکتریکی است. در این مرحله ، می توان حدس زد که آیا چیزی در دهه 2020 تحقق می یابد یا خیر ، اما با توجه به موفقیت اخیر تسلا ، اپل ممکن است احساس کند که این فرصتی بیش از حد برای از دست دادن است.

سخنگوی هیوندای اخیراً به CNBC گفت: “ما می فهمیم كه اپل در حال گفتگو با تولیدكنندگان مختلف اتومبیل جهانی ، از جمله هیوندای موتور است.” نماینده افزود که بحث ها در مراحل اولیه بود و بنابراین هنوز چیزی حل نشده است.

ارزش سهام هیوندای بیش از 30 درصد اخبار را افزایش داد.

بعداً این خودروساز بیانیه به روز شده ای صادر كرد و در آن اظهار داشت: “ما در زمینه توسعه خودروهای الكتریكی مستقل از شركت های مختلف درخواست همکاری بالقوه دریافت كرده ایم ، اما تصمیم گیری در این زمینه اتخاذ نشده است زیرا بحث ها در مراحل اولیه است.”

راه برای راه اندازی یک ماشین اپل طولانی و پر پیچ و خم بود و یکی از داغترین موضوعات در دنیای فناوری در اواسط سال 2010 بود.

با این حال ، از نظر ما ، این پروژه مملو از عدم اطمینان و عدم جهت گیری بود. آیا این یک ماشین واقعی خواهد بود ، یا فقط یک نرم افزار خودران است ، یا کاملاً چیز دیگری است؟ آیا اپل می خواست با یک خودروساز معتبر شریک شود یا شاید آن را مستقیماً خریداری کند؟ طبق شایعات ، همه اینها و موارد دیگر در یک لحظه فرصت بودند.

صدای پچ پچ ماشین اپل در نیمه دوم دهه از بین رفت و در پایان سال گذشته شدت گرفت.

اعتبار تصویر رومان ویشینکوف ، آدریان

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر