[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ هنری کاویل ، ستاره سوپرمن و The Witcher و اکنون رسماً پادشاه کلاهبرداری ، کامپیوتر بازی خود را با کارت گرافیک RTX 3090 جدید به روز کرده است.این بازیگر مدتهاست که به عشق خود به بازی های رایانه ای رای می دهد. در ماه ژوئیه ، او ویدئویی را منتشر کرد که در آن مرد پولاد یک رایانه کامل بازی ساخت ، هرچند همه چیز روان نبود.

وی در آخرین پست اینستاگرامی کاویل نوشت: “تعطیلات کریسمس من نزدیک می شود و پروژه هایی برای شرکت در آن دارم. دوم قطعاً درخت کریسمس است …. “.

به نظر می رسد اولین پروژه کاویل ارتقا computer رایانه وی با کارت گرافیک RTX 3090 Founders Edition انویدیا است. Warville-love Cavill به محض اینکه پلت فرم خود را در اوایل سال جاری ساخت ، قبل از راه اندازی Ampere ، Asus GeForce RTX 2080 Ti 11 GB ROG Strix Gaming OC را نصب کرد.

دریافت هرگونه کارت از سری RTX 3000 در حال حاضر کاری تقریباً غیرممکن است. شاید کاویل یکی را هنگام راه اندازی دریافت کرده باشد و اکنون فقط به سمت نصب آن رفته است ، یا شاید یکی از آن را از eBay تهیه کرده است. اینطور نیست که او توانایی پرداخت هزینه های بالا را نداشته باشد. متناوباً ، انویدیا می تواند یکی را برای یک آگهی معروف برای او ارسال کند – کاویل واقعاً NvidiaGeForce را در پست خود علامت گذاری کرده و این حساب یکی از نزدیک به دو میلیون نفری است که آن را پسندیده اند.

در حالی که کارت گرافیک به روز شده است ، کیس عالی Fractal Design Define 7 همچنان باقی مانده است. به نظر می رسد کاویل از صفحه شاسی بالایی تهویه شده استفاده می کند و جریان هوا را بهتر از کاهش صدا ترجیح می دهد.

با فرض هیچ تغییری دیگر ، در اینجا لیست سخت افزار به روز شده آن وجود دارد:

اگر هرگز آن را ندیده اید ، به نشان 2:30 در این فیلم بروید تا کاویل را با پرچم رایانه ببینید.

https://www.youtube.com/watch؟v=w-abBsjCkwg[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر