همین حالا می توانید نسخه ی نمایشی Ultimate Epic Battle Simulator and the Immortals Fenyx Rising را به صورت رایگان بارگیری کنید


با نامه: اگر عاشق بازی های رایگان هستید ، چند دلیل برای بزرگداشت این موارد ذکر شده است: Ultimate Epic Battle Simulator ، بازی ای است که به شما اجازه می دهد ببینید چه اتفاقی می افتد وقتی 100000 پنگوئن با Chuck Norris و بسیاری از سناریوهای غیرمعمول برخورد می کنند ، برای مدت زمان محدود رایگان است. بخار. اگر آن را دوست ندارید ، نسخه ی نمایشی Ubisoft’s Immortals Fenyx Rising هم اکنون در فروشگاه Epic Games موجود است.

Ultimate Epic Battle Simulator (UEBS) به شما امکان می دهد تخیلات خود را در مورد “چه کسی برنده خواهد شد …” را تجربه کنید. انواع مختلفی از واحدها وجود دارد که می توانید با آنها آزمایش کنید ، از جمله T-Rex ، واکرهای نرم ، جوجه ها ، زامبی ها ، شوالیه ها ، غول های بزرگ و غیره.

https://www.youtube.com/watch؟v=pCmK6eAVE1E

دستورالعمل در عنوان با این است. این شبیه ساز بیش از یک بازی واقعی است. اما اگر سیستم شما از پس افزایش تعداد واحدها به ده هزار دستگاه برآید ، تماشای این اقدام می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

UEBS در زمان معرفی بهترین بررسی ها را از منتقدان دریافت نکرد ، اگرچه آخرین و کلی رتبه بندی آن در Steam “عمدتا مثبت” است. و البته هزینه ای هم ندارد. در صورت علاقه بهتر است عجله کنید – پیشنهاد رایگان در تاریخ 1 فوریه ساعت 10:00 PST به پایان می رسد.

https://www.youtube.com/watch؟v=U4zb1yiFlQo

برای یک تجربه سنتی تر ، نمایش رایگان Immortals Fenyx Rising ، که قبلا به عنوان خدایان و هیولاها شناخته می شد ، در فروشگاه Epic Games است. این یک گزیده کوچک از عنوان جهان باز ارائه می دهد ، که بر اساس اساطیر یونان ساخته شده است و لحظات واقعا سرگرم کننده ای دارد. با توجه به امتیاز کاربران Metascore 79 و Metacritic 8.0 ، ارزش بررسی را دارد. Ubisoft همچنین به تازگی DLC بازی Immortals Fenyx Rising: A New God را منتشر کرده است که محتوای اضافی زیادی را برای دارندگان بازی کامل ارائه می دهد.


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>