همه چیز درباره بزرگ بودن سینه در آقایان

ژنیکوماستی به رشد بیش از حد سینه در آقایان گفته می شود که می تواند به دلیل تغییرات هورمونی، بیماری، اضافه وزن و … مراقبت های بعد از جراحی ژنیکوماستی هم در جای خود تضمین کننده نتیجه جراحی هستند. در برخی موارد شاید حتی تا شش هفته زمان لازم باشد تا فردی به انجام کارهای روزمره خود بازگردد. در این موارد نیاز به بررسی بیشتر وجود دارد. در این شرایط محل زخم برآمده و پر رنگ شده و ظاهر نامناسبی ایجاد می کند. بعضي از مردان هم تنها به دليل چاقي، داراي پستان هاي برآمده هستند، اما در بزرگي سينه به دليل بزرگ شدن غدد سينه يعني ژنيکوماستي، چاقي موثر نيست.غده دقيقا زير نوك سينه متمركز است، ولي چربي در كليه مناطق سينه پخش ميشود. ژنیکوماستی اصطلاح پزشکی برای بزرگ بودن سینه آقایان است که معمولا به صورت نامتقارن است. جراحی ژنیکوماستی باعث کاهش اندازه پستان در آقایان ، صاف شدن و تقویت کانتورهای قفسه سینه می شود.

برش دیگر در انحنای طبیعی چین زیر سینهها است. ژنیکوماستی در تعداد زیادی از نوزادان مذکر در نتیجه تحریک طبیعی استروژن مادری اتفاق می افتد که اثر آن معمولا بعد از چند هفته از بین می رود. بعلاوه اکسزیون در مواقع کوچک کردن هاله، و تغییر نوک سینه به موقعیت طبیعی مردانه لازم خواهد بود. روش عمل کوچک کردن سینه مردان چگونه است؟ ژنیکوماستی میتواند خطر ابتلا به سرطان سینه را در مردان افزایش دهد. توجه داشته باشید بروز ژنیکوماستی در کودکانی که به سن بلوغ نرسیده اند، همیشه به بررسی پزشک نیاز دارد.ژنیکوماستی در دوران بلوغ معمولا به درمان نیازی ندارد و خود به خود برطرف می شود. جراحی ژنیکوماستی مثل همه جراحیهای استاندارد دارای عوارض و خطراتی است که قبل از عمل باید از آنها مطلع باشید. همچنین چندین آزمایش خون قبل از جراحی برای ارزیابی کارکرد کبد و کلیه پیشنهاد میشود تا اگر مبتلا به عفونت باشید یا اختلال خون یا کمبود خون داشته باشید، قبل از عمل ژنیکوماستی تشخیص داده شود. یکی از روشهای درمانی که برای کوچک کردن سینه مردان استفاده میشود جراحی است. هزینهی دقیق جراحی کوچک کردن سینه بستگی به نیازهای خاص بیمار دارد. تاریخچه پزشکی دقیق نیز مهم است، از جمله دارو و مصرف مواد مخدر.

حتما بخوانید:
Cisco Webex در حال به روزرسانی ابزارهای رومیزی هیبریدی است

سرطان بیضه نیز ممکن است باعث ترشح هورمون هایی شود که عامل این حالت میباشند. اگرچه بزرگی سینه در آقایان مشکلاتی را برای سلامتی به وجود نمیآورد، اما میتواند باعث تغییر شکل در حالت سینه شود. مصرف بعضی داروها و مواد از جمله کورتونها الکل وبعضی مواد مخدر و همچنین بعضی بیماریهای مزمن و اختلالات هورمونی میتواند باعث این حالت شود ولی اکثرا علت آن ناشناخته است . عوامل بسیاری باعث بزرگی سینه در آقایان میشود، بااینحال در بسیاری از مواقع علت هنوز مشخص نیست. ژنیکوماستی یا بزرگی سینه در مردان به دلیل بزرگ شدن یک توده خوشخیم (غیر سرطانی) در بافت سینه حاصل میشود. اصلاح بزرگ شدگی سینه مردان با برداشتن بافت های اضافی در سینه به معنی برداشتن کل بافت های سینه نیست. لیزر اولترازد یکی از روشهای ایمن برای برداشتن بافت چربی در سینهها است که هیچ نیازی به بیهوشی نیست. در این شرایط جای اسکار و بخیه واضح تر است. این توده معمولاً سفت تر از چربی است.

داشتن نوک سینه پف دار به عنوان یک مرد معمولاً یک نگرانی پزشکی نیست ، اما برخی افراد از ظاهر آن بیزار هستند. در برخی از مراکز این عمل به صورت سرپایی انجام میگیرد و ممکن است بستری فرد بیمار نیاز باشد. رایجترین روش شامل یک برش است که بر روی ناحیه تیره اطراف نوک پستان (آروئل) انجام میگیرد. در مواردی که نیاز به کاهش شدید سایز سینه ها است معمولاً مقادیری از بافت سینه و پوست این ناحیه برداشته می شود و نیاز به برش های بزرگ تری می باشد. بزرگی سینه در آقایان به لحاظ جسمانی مضر نیست، اما برخی از مردان از بزرگ شدن سینه خود خوشحال نیستند و اعتماد به نفس خود را از دست میدهند. قبل از شروع عمل بهتر است هدف خودتان از این عمل را به پزشک متخصص خود توضیح دهید. می توانید برای محاسبه کالری خود اپلیکیشن فیتامین را از کافه بازار دانلود و نصب کنید. از نوشیدنی های پر کالری مانند نوشابه، کوکتل های آب میوه ای، قهوه های مخصوص و الکل خودداری کنید.

حتما بخوانید:
بهترین نوع هدرز در ایران کدامند؟

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد حجامت ژنیکوماستی لطفا از سایت ما دیدن کنید.