هشدار امیر عبداللهیان درباره اقدامات غیرسازنده غرب در شورای استانداریحسین امیرعبدالخیان وزیر امور خارجه کشورمان و خانم نالدی پاندور وزیر امور خارجه آفریقای جنوبی در گفتگوی تلفنی پیرامون توسعه روابط دوجانبه و همچنین برخی مسائل بین المللی بحث و تبادل نظر کردند. عصر چهارشنبه. .

وزیر امور خارجه کشورمان با ابراز امیدواری از برگزاری نشست کمیسیون مشترک دو کشور در آینده نزدیک، از آمادگی طرفین برای برداشتن گام های بلند در راستای توسعه هر چه بیشتر روابط دو کشور استقبال کرد. دو کشور

امیر عبدالخیان همچنین در نشست شورای حکام نسبت به عواقب محاسبات نادرست و اقدامات غیرسازنده آمریکا و برخی کشورهای اروپایی هشدار داد.

خانم پاندور وزیر امور خارجه آفریقای جنوبی نیز از چشم انداز تشکیل کمیسیون مشترک با حضور وزرای خارجه دو کشور استقبال کرد و ابراز امیدواری کرد که این کمیسیون موجب تسهیل در اجرای توافقات صورت گرفته بین ایران و آفریقای جنوبی شود. .

وی همچنین از حمایت خود از مذاکرات دیپلماتیک در موضوع هسته ای خبر داد و گفت: آفریقای جنوبی امیدوار است همه طرف ها به مسیر دیپلماتیک پایبند باشند و این مذاکرات منجر به موفقیت و رفع تحریم ها شود.

حتما بخوانید:
برای جذب افراد برای شرکت در زنجیره های بعدی پروژه های موتوری

دیدگاهتان را بنویسید