[ad_1]

هرچند که برای مصرف کنندگان عرضه نشده است ، اما اولین ضبط کننده CD صوتی در سال 1991 در همایش سالانه انجمن ملی اپراتورهای تلویزیون در لاس وگاس (امروزه به عنوان نمایش NAB شناخته می شود) ، جایی که تولید کننده ژاپنی Denon مدل DN-700R خود را نشان داد ، معرفی شد. به امید جلب علاقه ایستگاه های رادیویی که می توانند از این دستگاه برای ایجاد دیسک های آزمایشی یا کپی و توزیع محتوا به سایر خرده فروشی ها استفاده کنند.

طبق مقاله ای که در آن زمان توسط روزنامه های سیراکیوز نوشته شده بود ، Denon DN-770R اولین نمونه در نوع خود بود و توسط سازنده الکترونیک به قیمت 20000 دلار عرضه شد: “ضبط سی دی صوتی Denon DN-770R به عنوان اولین در نوع خود … CD های تولید شده را می توان در هر دستگاه پخش سی دی پخش کرد.”

گزارش های جداگانه نشان می دهد که برای راه اندازی تجهیزات اضافی به ارزش 100000 دلار مورد نیاز است.
در آن زمان ، سی دی های خالی 40 دلار بود و فقط یک بار ضبط می شد و در مقایسه با نوارهای قابل بازنویسی ارزان تر ، جذابیتی نداشت.

تا سال 1992 ، ضبط کننده های CD هنوز بیش از 10 هزار دلار قیمت داشتند و تا قبل از ضبط کننده HP 4020i در سال 1995 بود که می توانستید یک ضبط کننده را با قیمت کمتر از 1000 دلار (از نظر فنی 995 دلار) خریداری کنید.

پاسخ خود را انتخاب کنید در زیر انتخاب صحیح و توضیح مختصر نشان داده خواهد شد. محتوا عمدی وارونه است ، بنابراین قبل از پاسخ نگاهی نمی اندازید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر