[ad_1]

با نامه: ماساچوست در نقشه راه Decarbonisation خود در سال 2050 طرحی بلند پروازانه را برای افزایش مالکیت وسایل نقلیه الکتریکی و کاهش آلایندگی اعلام کرد: در سال 2035 ، فروش کلیه وسایل نقلیه مجهز به گاز ممنوع است. اما فروش وسایل نقلیه دست دوم از این سیاست مستثنی خواهد بود.

این قانون پیش رو دومین ممنوعیت در کل کشور است که تاکنون مشاهده کرده ایم ، اولین قانون همان قوانین کالیفرنیا است (که تا سال 2035 آخرین مهلت دارند).

واضح است که ماساچوست از ساحل غربی الهام گرفته است ، اما در این مورد به سختی بد است (حداقل اگر طرفدار اتومبیل های برقی باشید).

طبیعتاً فروش وسایل نقلیه دست دوم از این قوانین مستثنی خواهد بود. در سال 2035 و بعد از آن ، شما همچنان می توانید یک اتومبیل گازسوز را از نمایندگی یا مالک خصوصی خود انتخاب کنید.

با این حال ، این قانون مطمئناً مشکلاتی را برای تولیدکنندگان خودرو ایجاد خواهد کرد که قصد دارند تجارت خود را در این دو کشور ادامه دهند. تأثیر کامل قوانین بر کل صنعت باید منتظر ماند.

اگر ایالت های دیگر از کالیفرنیا و ماساچوست الگوبرداری کنند (مثلاً بیشتر ایالات متحده) ، این ممکن است کافی باشد تا خودروسازان را مجبور به توقف تولید وسایل نقلیه مجهز به گاز در این کشور کنند ، که این یک تغییر بزرگ برای تحرک آمریکایی.

اگر چنین اتفاقی بیفتد ، فقط می توانیم امیدوار باشیم که زیرساخت های EV بتوانند از پس آن برآیند. به هر حال ، اگر یک ایستگاه شارژ کافی برای پشتیبانی از آن وجود نداشته باشد ، چه فایده ای دارد؟

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر