هدفون های واقعیت ترکیبی اپل دارای نمایشگرهای 8K و بیش از ده دوربین هستند


انجام شده توسط ویراستار: در این گزارش اشاره شده است که اپل در مورد قیمت گذاری هدفون های واقعیت ترکیبی خود در حدود 3000 دلار بحث کرده است. با این قیمت ، قیمت آن کمی بیشتر از 3500 دلار مایکروسافت هولولنز 2 خواهد بود ، اما هنوز هم خارج از حوزه ای است که اکثر مردم آن را مقرون به صرفه می دانند. به همین ترتیب ، تکرار اول می تواند یک محصول خوب با سطح استقبال کم باشد.

به گفته یک منبع مطلع از توسعه ، هدفون آینده واقعیت ترکیبی اپل بیش از دوازده دوربین و سایر سخت افزارهای پیشرفته را گرد هم خواهد آورد ، همانطور که توسط The Information (paywalled ، via MacRumors) گزارش شده است.

مجموعه ای از دوربین ها ردیابی حرکات دست را آسان تر می کند و به کاربر امکان می دهد دنیای واقعی را هنگام قرار دادن دستگاه پوشیدنی ببیند.

این منبع گفت: این روکش همچنین به نمایشگرهای 8K و فناوری های پیشرفته برای مقابله با ردیابی چشم مجهز خواهد شد. بر اساس تصاویر نمونه اولیه مرحله اواخر که در این نشریه دیده می شود ، سربندهای قابل تعویض هدفون را در حالی که فرسوده است در جای خود نگه می دارند.

در این گزارش آمده است: یک نوار می تواند فناوری صوتی فضایی را بسته بندی کند ، در حالی که نوار دیگر می تواند عمر باتری بیشتری را ارائه دهد. همچنین می توانند در رنگ های مختلفی مانند گوشواره های قابل جابجایی هدفون AirPods Max باشند.

در مورد نحوه کنترل دستگاه نیز ممکن است کاربران گزینه هایی داشته باشند. حداقل یکی از نمونه های اولیه دارای یک صفحه شماره گیری فیزیکی در کنار پارچه محافظ بود. این دستگاه همچنین می تواند به حرکات و حرکات چشم کاربر پاسخ دهد. در صورت تمایل ، کنترل می تواند در نوک انگشتان شما باشد تا به ناوبری کمک کند.

اعتبار بنر: emka74


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>