هارد سرور اچ پی 146GB SAS 6G Enterprise 15K SFF

به طور مثال راندمان ۹۲ و ۹۴ و ۹۶ درصدی در پاورهای سرور hp با مدلهای Titanium و Platinum و Gold وجود دارد، مثل: HP 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Power Supply. با ارتباطی که بین SMART Array Controller و Systems Insight Manager وجود دارد، SMART در هارد درایوهای HPE قادر به پیشبینی خرابیهای احتمالی میشود. چون در 80 درصد موارد، بعد از تعمیر هارد، اطلاعات به صورت غیر قابل برگشت از بین خواهند رفت. آیا هارد قابل تعمیر است؟ بازیابی اطلاعات که فقط شامل تعمیر فریم ویر، تعمیر و یا تعویض PCB یا بازیابی منطقی است به هیچ وجه به کلین روم نیاز ندارد. در غیر اینصورت با تعویض قطعه خراب با قطعه مشابه و یا معادل، هارد را برای بازیابی اطلاعات آماده خواهیم کرد. در این هارد درایو می تواند تا 1.8 ترابایت را بدون هیچ مشکلی ذخیره سازی کرد. هارد سرور ها دارای ظرفیت ذخیره سازی، سرعت و سایزهای مختلف هستند که شما با توجه به نیاز سرور مدنظرتان میتوانید یکی از انواع این هاردها را خریداری نمایید. هارد HDD داخلی 2/5 اینچی سِرور؛ با ظرفیت 300 گیگا بایت، و تکنولوژی SAS ، و با سرعت چرخش 10000 دور بر دقیقه، و نرخ انتقال 6 گیگا بیت بر ثانیه.

که این ظرفیت بر اساس تعداد هارد در Raid Group و نوع Raid Level متغیر است. روندی که در ادامه برای شما برای استفاده برای جا گذاری یک هارد درایو خراب توضیح داده خواهد شد بر اساس دیتا سنتر ویندوز سرور ۲۰۱۶ ویرایش ۱۶۰۷ می باشد که نحوه ی جایگزینی هارد درایو خراب را با تمام جزئیات برای شما بازگو می کند. شما از سیستم خواهید خواست تا درایو جدید را در این مرحله به عنوان یک محل ذخیره سازی خودکار انتخاب کنید و با توجه به منوی زیر آن را تخصیص دهید. 1. ذخیره کردن دیتا که خود چند دسته دارد: آرشیو، خوانش مکرر، نوشتن مکرر و … اما در هارددیسکها (HDD)، که بیشتر لپتاپها و کامپیوترها از آن بهره میبرند، یک هد بر یک دیسک مغناطیسی قرار دارد و از این طریق فرایند نوشتن و خواندن اطلاعات صورت میگیرد. هارد دیسکها دارای هدهای پشتهای هستند که شامل هدهای خواندن و نوشتن است که میتواند بارهای مغناطیسی را از پوشش پلاتر بخواند و در آن بنویسد.

حتما بخوانید:
هیچ یک از برنامه های گوگل از قبل از اعمال سیاست حفظ حریم خصوصی اپل به روز نشده اند

بازگرداندن اطلاعات شما شامل ریکاوری هارد سرور هزینه خواهد شد. در مطالب فوق اشاره شد که این نوع هارد سرور از نسل ها 5 الی 7 سرور اچ پی سازگار است. درصورتی که به دسترسی سریع به اطلاعات و امنیت بالا نیازی ندارید و تعداد دیسک ها از 4 عدد بیشتر نخواهد بود، اکیداً توصیه می کنیم درایوهای SATA RAID Edition را انتخاب کنید. ممکن است به آنها ضربه بخورد و امکان گم کردن آنها بیشتر است. هد هارد با صفحه ۵ نانومتر فاصله دارد و با کوچکترین تکان و ضربه ممکن است هد روی صفحه بیفتد و هم صفحه را خراش دهد و خود هد خراب شود. این مرحله درایو را آماده می کند تا بلوکهایی از بایتها را در خود نگهداری کند. مرحله بعدی شروع مراحل بازیابی اطلاعات است . تمامی موارد فوق در صورت همراه داشتن هارد بکآپ در مرکز هارد ایران در زمان ۳ ساعته قابل بازیابی است. همچنین در برخی مواقع برای دانلود فایل هایی که سرور آنها در ایران قرار دارند ، دانلود با آیپی ایران با سرعت بیشتری همراه است که تهیه یک سرور مجازی ایران میتواند در این زمینه برای شما بسیار کارآمد باشد و دانلود فایل های خود را با سرعت بیشتری انجام دهید.

این سرویس در دو لوکیشن ایران و آلمان قابل ارایه است. ما هم چنین شاهد این امر هستیم که چه طور این راه حل ها با روش های قدیمی موجود برای انجام این کارها مانند ZFS و Microsoft storage space می توانند یک عملکرد قابل انعطاف و با اطمینان پذیری بالا را برای مشتری هایی که ترجیح می دهند از راه حل های منعطف به عنوان راه کارهای جایگزین استفاده کنند فراهم نموده است. در نتیجه این هارد برای تمامی سرورهای hp از جمله g6 g7 g8 و g9 قابل استفاده است. این دو، روشهای متداول برای اتصال دستگاههای ذخیرهسازی (هارد دیسک ها) به کامپیوتر و یا سرورهای مختلف است که وظیفه انتقال دادهها را بر عهده دارند. RPM مقادیری چون ۱۵۰۰۰ و ۱۰۰۰۰ و ۷۲۰۰ و ۵۴۰۰ دارند. حتی کسانی که آشنایی کمی powershell دارند باید در دنبال کردن این روند مشکلی نداشته و آن را به خوبی بدون هیچ مشکلی به پایان برسانند.

حتما بخوانید:
قبل از اجرای 3 دستور به اطلاع رسانی شد