[ad_1]

با نامه: خبرهای ناخوشایند برای عده معدودی که همچنان از طریق 3DS یا Wii U Netflix را تماشا می کنند. نینتندو اعلام کرده است که خدمات خود را در این دستگاه ها در تاریخ 30 ژوئن متوقف خواهد کرد ، زیرا این برنامه قبلاً از فروشگاه الکترونیکی خود حذف شده است.

علی رغم حذف برنامه ، هر کسی که Netflix را بر روی یکی از دستگاه های قدیمی بارگیری کرده است ، همچنان می تواند از آن استفاده کند و مجدداً آن را تا 30 ژوئن بارگیری کند. پس از این مرحله ، دیگر کار نخواهد کرد.

نینتندو در وب سایت خود (از طریق Nintendo Life) نوشت: “از 31 دسامبر سال 2020 ، برنامه Netflix دیگر برای بارگیری کاربران جدید از Nintendo eShop در کنسول Wii U یا از خانواده خانواده Nintendo 3DS در دسترس نخواهد بود.” برای کاربران موجود امکان بارگیری مجدد این برنامه ها وجود دارد. این سرویس برای کاربران موجود تا 30 ژوئن 2021 ادامه خواهد داشت. با تشکر از همه کسانی که طی سالهای گذشته از Netflix در این سیستم عامل ها لذت برده اند. “

بعد از 30 ژوئن ، هیچ دستگاه نینتندو از سرویس پخش جریانی پشتیبانی نمی کند. حتی محبوبیت فوق العاده محبوب نینتندو سوییچ که تحلیلگران انتظار دارند پرفروش ترین کنسول سال 2021 باشد ، فاقد Netflix است. این کنسول ترکیبی همچنین گزینه های پخش جریانی دیگری از جمله برنامه Hulu در ایالات متحده و برنامه NicoNico برای اشتراک ویدیو در ژاپن را دارد.

در زمان عرضه نینتندو سوییچ در سال 2017 ، رئیس جمهور نینتندو ، Reggie Fils-Aime گفت Netflix “به موقع خواهد آمد”. یک سال بعد ، فیلس-امی گفت که مذاکرات بین دو شرکت “در حال انجام است” ، اما از آن زمان ما چیزی نشنیده ایم. آیا نینتندو احتمالاً تا رسیدن سوئیچ با قابلیت 4K ، احتمالاً امسال ایستاده است؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر