نینتندو و استارلایت ایستگاه های تعویض را در بیمارستان های ایالات متحده راه اندازی می کنند

[ad_1]

چرا مهم است: 2020 بدون سایه تردید وحشتناک بود ، بنابراین همه ما می توانیم از برخی اخبار خوب قدردانی کنیم. بنیاد کودکان نینتندو و استارلایت با اعلام اینکه آخرین ایستگاه های بازی آنها در بیمارستان ها و مراکز درمانی در سراسر کشور معرفی می شوند ، خود را متعهد کردند.

نینتندو آمریکا بیش از 28 سال با بنیاد کودکان Starlight همکاری داشته است. این مشارکت با ایجاد ساعاتی سرگرمی و حواس پرتی از طریق انجام بازی های نینتندو ، ایجاد شادی برای کودکانی است که به شدت بیمار هستند.

این مشارکت طی سالهای گذشته 7200 ایستگاه بازی حاوی کنسول از جمله SNES ، نینتندو 64 ، نینتندو GameCube ، Wii و Wii U ارائه داده است. بیش از 800 صندلی به این سیستم ها تعلق گرفته و به 11.6 میلیون کودک نیازمند رسیده است.

سال گذشته ، نینتندو و استارلایت آخرین ایستگاه بازی خود را بر اساس ترکیبی سوئیچ اعلام کردند. در چهار طرح – ماریو ، پرنسس هلو ، یوشی و دونگ کنگ – موجود است و به راحتی تمیز و ضد عفونی می شود ، یکی از ویژگی های اساسی دوران کوید -19

Starlight Nintendo Switch همچنین دارای یک مانیتور است و روی پایه چرخ نصب شده است ، که به آن امکان می دهد بین تخت ها و اطراف بیمارستان ها بچرخد. این بازی با 25 بازی از پیش بارگیری شده از جمله The Legend of Zelda: Breath of the Wild ، Super Mario Maker 2 ، Super Mario Party ، Pokémon: Let’s Go Pikachu ، Super Mario Odyssey ، Stardew Valley ، Cuphead و Minecraft همراه است.

جولی هرتزوگ ، CCLS ، رئیس زندگی کودکان در بیمارستان کودکان مری بریج در تاکوما ، واشنگتن ، گفت: “خانه های بازی حواس پرتی مهمی هستند که محیط بهداشت را عادی می کنند و به کودکان از طریق تجربیات دشوار کمک می کنند.” “آنها به کودکان امکان انتخاب می دهند ، به آنها انگیزه می دهند و به آنها فرصت می دهند تا در صورت نیاز بیشتر از آن لذت ببرند.”

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme