[ad_1]

چرا مهم است: 2020 بدون سایه تردید وحشتناک بود ، بنابراین همه ما می توانیم از برخی اخبار خوب قدردانی کنیم. بنیاد کودکان نینتندو و استارلایت با اعلام اینکه آخرین ایستگاه های بازی آنها در بیمارستان ها و مراکز درمانی در سراسر کشور معرفی می شوند ، خود را متعهد کردند.

نینتندو آمریکا بیش از 28 سال با بنیاد کودکان Starlight همکاری داشته است. این مشارکت با ایجاد ساعاتی سرگرمی و حواس پرتی از طریق انجام بازی های نینتندو ، ایجاد شادی برای کودکانی است که به شدت بیمار هستند.

این مشارکت طی سالهای گذشته 7200 ایستگاه بازی حاوی کنسول از جمله SNES ، نینتندو 64 ، نینتندو GameCube ، Wii و Wii U ارائه داده است. بیش از 800 صندلی به این سیستم ها تعلق گرفته و به 11.6 میلیون کودک نیازمند رسیده است.

سال گذشته ، نینتندو و استارلایت آخرین ایستگاه بازی خود را بر اساس ترکیبی سوئیچ اعلام کردند. در چهار طرح – ماریو ، پرنسس هلو ، یوشی و دونگ کنگ – موجود است و به راحتی تمیز و ضد عفونی می شود ، یکی از ویژگی های اساسی دوران کوید -19

Starlight Nintendo Switch همچنین دارای یک مانیتور است و روی پایه چرخ نصب شده است ، که به آن امکان می دهد بین تخت ها و اطراف بیمارستان ها بچرخد. این بازی با 25 بازی از پیش بارگیری شده از جمله The Legend of Zelda: Breath of the Wild ، Super Mario Maker 2 ، Super Mario Party ، Pokémon: Let’s Go Pikachu ، Super Mario Odyssey ، Stardew Valley ، Cuphead و Minecraft همراه است.

جولی هرتزوگ ، CCLS ، رئیس زندگی کودکان در بیمارستان کودکان مری بریج در تاکوما ، واشنگتن ، گفت: “خانه های بازی حواس پرتی مهمی هستند که محیط بهداشت را عادی می کنند و به کودکان از طریق تجربیات دشوار کمک می کنند.” “آنها به کودکان امکان انتخاب می دهند ، به آنها انگیزه می دهند و به آنها فرصت می دهند تا در صورت نیاز بیشتر از آن لذت ببرند.”

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir