[ad_1]

خلاصه: نینتندو به طور رسمی سی و پنجمین سالگرد سوپر ماریو برادران را جشن گرفت. در ماه سپتامبر با معرفی یک بازی و ساعت دستی جدید ، یک بسته جدید از بازی های کلاسیک به نام Super Mario 3D All-Stars و یک بازی آنلاین نبرد بر اساس Super Mario Brothers.

غول بازی ژاپنی همچنین قول داد که نسخه بهبود یافته Super Mario 3D World آماده شده است و در روز سه شنبه ما بهترین ظاهر خود را در Super Mario 3D World + Bowser’s Fury تاکنون داشته ایم.

همراهی فیلم های جدید از گیم پلی ، کنسول جدیدی با نسخه محدود سوئیچ است. سوئیچ Nintendo – Mario Red & Blue Edition دارای یک طرح قرمز و آبی جداگانه “به افتخار لباس نمادین ماریو” است.

کلید و ایستگاه اتصال به رنگ قرمز و Joy-Cons به رنگ قرمز است ، در حالی که دسته کنترل کننده و لوازم جانبی بند آبی هستند و یک کنتراست قدرتمند ایجاد می کند که احتمالاً از آن متنفر خواهید شد یا متنفر خواهید شد. این اولین بار است که سوییچ پایه در رنگی غیر از مشکی عرضه می شود (با این وجود سوییچ لایت در رنگ های متنوعی موجود است).

این بسته شامل کیف حمل رنگی و محافظ صفحه نیز می باشد. وقتی در 12 فوریه 2021 سقوط می کند ، با قیمت 299.99 دلار فروخته می شود. با توجه به محدودیت نسخه چاپی و مشکلات موجودی Nintendo در سال گذشته ، ممکن است بخواهید برنامه های خرید خود را تنظیم کنید. به جای اینکه روز شروع را امتحان کنید ، یک نفر را جلوتر از زمان بگذارید.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury نیز قرار است در تاریخ 12 فوریه وارد شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر