[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: سوئیچ نینتندو نزدیک به چهار سال است که در دسترس است. با توجه به چرخه زندگی آن و این واقعیت که منحنی دقیق یادگیری شیب دار وجود ندارد ، نمی توانم تصور کنم که این سرویس با تقاضا خرد شود. هنوز هم ، یک سیستم جدید یک سیستم جدید است و اگر با آن آشنایی ندارید یا کاملاً در زمینه بازی جدید نیستید ، یک تماس ویدیویی نیم ساعته ممکن است یک روش بد برای سرعت بخشیدن به همه چیزهایی که کنسول ارائه می دهد نباشد.

نینتندو یک برنامه رایگان را منتشر کرده است که برای کمک به دارندگان جدید سوئیچ در آشنایی با کنسول ، پرسیدن سوال و موارد دیگر طراحی شده است.

برنامه آزمایشی موسوم به Switch Concierge ، یک تماس تصویری تنها با نماینده نینتندو از طریق تیم های مایکروسافت ارائه می دهد. تماس ها فقط به کاربران بالای 18 سال ایالات متحده محدود می شود و به صورت اولین مراجعه و خدمات اولیه ارائه می شود.

هنگام برنامه ریزی تماس ، می توانید موضوعات مختلفی را انتخاب کنید ، از جمله نمای کلی سیستم و نحوه تنظیم آن ، نحوه شروع کار با حساب Nintendo و نحوه شخصی سازی سیستم. حتی می توانید بر اساس سبک بازی ، بازی های مورد علاقه و لوازم جانبی متعلق به خود ، توصیه هایی را در مورد بازی های بعدی دریافت کنید.

برنامه آزمایشی مطابق سوالات متداول درباره نینتندو ، تا فوریه ادامه خواهد داشت.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر