[ad_1]

چرا مهم است: نینتندو سازندگان Next Level Games را که چندین عنوان انحصاری برای سیستم عامل های نینتندو کار کرده اند ، خریداری خواهد کرد. این غول ژاپنی می خواهد استودیوی درجه یک دیگری ایجاد کند تا طیف وسیعی از بازی های انحصاری خود را از قبیل Legend of Zelda: Breath of the Wild و Super Mario Odyssey از قبل قابل توجه سازد.

امروز ، نینتندو قصد خود را برای دستیابی به بازی های سطح بعدی (NLG) اعلام کرد. این استودیو به دلیل توسعه عناوین Luigi Mansion 3 و عناوین خاص دیگر نینتندو مشهور است. در یک بیانیه مطبوعاتی کوتاه ، نینتندو هدف از خرید NLG را بیان کرد:

“اتمام این کار به منظور اطمینان از در دسترس بودن منابع توسعه NG برای نینتندو ، از جمله تخصص توسعه ، و همچنین تسهیل بهبود انتظار می رود در سرعت و کیفیت توسعه با امکان ارتباط نزدیکتر و تبادل کارکنان. با تیم توسعه نینتندو. “

NLG در سال 2002 در ونکوور تاسیس شد و هفت عنوان برای نینتندو توسعه داده است ، از جمله Mansion 3 فوق الذکر توسط لوئیجی ، Super Mario Strikers برای Gamecube ، شروع مجدد بازی Punch Out برای Wii و Mansion توسط Luigi: Dark Moon روی 3DS. عمارت 3 لوئیجی بعد از رونمایی در سال 2019 با فروش بیش از 7 میلیون نسخه و کسب جوایز بی نظیر مورد استقبال ویژه قرار گرفت.

موفقیت Luigi Mansion 3 احتمالاً در تصمیم نینتندو برای خرید NLG و حمایت از آنها به عنوان توسعه دهندگان اصلی نقش داشته است. علاوه بر این ، در کنفرانس مطبوعاتی نینتندو ذکر شد که “تعدادی از مالکان مدیر اخیراً تشخیص داده اند که زمان فروش سهام آنها مناسب است.” نه نینتندو و نه NLG شرایط معامله را اعلام نکرده اند ، اگرچه انتظار می رود که این قرارداد تا اول مارس بسته شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر