نیاز مداوم به سادگی در فناوری

[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: من به عنوان شخصی که زندگی خود را صرف خواندن ، نوشتن و صحبت کردن در مورد محصولات فناوری ، روندهای صنعت و شرکت های فناوری می کنم ، من سهم قابل توجهی از رابط های کاربری محصول ، پیام های بازاریابی و استراتژی های شرکت را تحمل کرده ام که – چگونه می توانم این را مودبانه بگویم – بسیار بد .

در ابتدا ، برخی از اینها را می توان حداقل تا حدی با عدم بلوغ نسبی صنعت ، “جدید بودن” فناوری و / یا این واقعیت که برخی از محصولات یا راه حل ها به طور خاص مخاطبان بسیار کمی از نظر فنی “پیشرفته” هدف قرار دادند ، توضیح داد. .

اما آن روزها مدتهاست که گذشته است. اکنون ، با قرارگرفتن بیشتر محصولات و شرکت های فناوری در میان مردم و کل اقتصاد ، بهانه ای برای ادامه سردرگمی و عدم شفافیت در مورد محصولات و روندهای فناوری مهم وجود ندارد که همه ما مجبور به تحمل آنها هستیم.

من مطمئناً می فهمم که مواردی مانند رایانش ابری و همه انواع آن ، 5G و سایر فناوری های بی سیم ، توسعه خانه های هوشمند ، امنیت دیجیتال ، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، در میان موارد دیگر ، پیچیده هستند و توضیح آنها دشوار است (چه رسد به استفاده از آن! ) علاوه بر این ، قطعاً منصفانه است که بگوییم اکثر مردم به جزئیات نحوه کار این فن آوری ها علاقه ندارند. اما وقتی بخش قابل توجهی از مردم – حتی کسانی که در صنعت فناوری کار می کنند – حتی نمی توانند جزئی بودن آنها را توضیح دهند ، این یک مشکل بزرگ به نظر می رسد.

مانند بسیاری دیگر ، طی سالهایی که این نوع پیام بازاریابی را دیده یا شنیده ام ، از محصولات استفاده کرده یا سعی در رمزگشایی استراتژی ها داشته ام ، اغلب وقتی خودم را واقعاً نمی فهمیدم که آنها چه می گویند یا چگونه کار می کنند ، خود را سرزنش می کنم. فکر کردم موضوع خیلی پیچیده یا چالش برانگیزی است که به راحتی نمی توان آن را فهمید.

محصولات و خدمات فن آوری و روندهای پیش برنده آنها برای جامعه ما بسیار مهم است که در هاله ای از ابهام باقی بمانند.

با این حال ، در این مرحله ، می فهمم که مشکل از من نیست – بلکه در افرادی است که پیام را ایجاد کرده یا محصول را طراحی کرده یا استراتژی را طراحی کرده اند. بله ، انجام این کار بسیار دشوار است ، اما افرادی که تلاش بیشتری در توضیح مفاهیم دشوار به روش معنی دار می کنند – مانند معلمان بزرگ – می توانند تأثیر فوق العاده ای داشته باشند. در واقع ، من می گویم که آنها می توانند تفاوت قابل توجهی ایجاد کنند. با این حال ، افرادی که تلاش لازم را انجام نمی دهند نه تنها باعث سردرگمی می شوند ، بلکه در واقع به مشکلات حتی بزرگتر کمک می کنند.

محصولات و خدمات فن آوری و روندهای پیش برنده آنها برای جامعه ما بسیار مهم است که در هاله ای از ابهام باقی بمانند. البته ، من ممکن است هرگز به طور کامل همه جزئیات نحوه کارکرد یک فناوری را درک نکنم ، اما اگر نتوانید – از دیدگاه غیر تخصصی – اصول اساسی این که چیست ، چه کاری انجام می دهد و چرا باید به آن علاقه داشته باشد را توضیح دهید. من ، پس شما باید به صفحه نقاشی برگردید. به بیان صریح ، بازگشت به پیچیدگی بهانه ای تنبل است. از آنجایی که جنبه های بیشتری از زندگی ما ، چه شخصی و چه حرفه ای ، دیجیتالی می شوند ، فقط روشن نیست که بتوان مفاهیم مهم فناوری را روشن کرد ، بلکه کاملاً ضروری است.

بیشتر مشکلات این است که اکثر مردم این زمینه را از دست می دهند که چگونه یک استراتژی یا روند تکنولوژیکی یا حتی یک محصول خاص در سایرین جای می گیرد. به نظر من ایجاد تشبیه با مفاهیم یا ایده های شناخته شده بهتر در اینجا می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد ، اما تفکر خلاق برای انجام مقایسه های معنی دار لازم است.

اگر ذات اصلی ایده را به روش ساده تر و ساده تری درک کنید ، حتی مثالی که برای چگونگی کار کردن یک چیز مناسب نیست ، هنوز هم می تواند بسیار مفید باشد. غالباً افراد درگیر جزئیات دقت فنی می شوند و در این فرآیند فرصت توضیح یک اصل اساسی را از دست می دهند. همچنین به خاطر داشته باشید که تنظیم متن ممکن است فقط یک یا دو جمله طول بکشد اما توضیح آن می تواند متفاوت باشد. به این فکر کنید که می دانید سفر از کجا آغاز می شود و به پایان می رسد ، نه فقط توصیف دقیق همه چیز در این بین.

این بسیار بدتر است که تصور کنیم مردم بیش از حد کم دانستن چیزهایی می دانند. علاوه بر این ، حتی متخصصان در یک زمینه نیز از یک تشبیه خوب یا یک زمینه متنی هوشمند که به توضیح بهتر مفاهیمی که هر روز زندگی می کنند و تنفس می کنند ، قدردانی می کنند.

علاوه بر این ، تعداد پیش فرض ها و فرضیاتی که درباره آنچه مردم معتقدند دیگران قبلاً می دانند (یا باید) بیان می شوند ، منجر به ایجاد شکاف و سو mis تفاهم اطلاعاتی زیادی می شود. در حالی که من مطمئناً می فهمم که چرا مردم می خواهند از تلاش برای آزار و اذیت مخاطب بالقوه خود جلوگیری کنند ، اما تجربه بارها و بارها به من نشان می دهد که ایده ساده سازی یک داستان نادرست است. حتی در میان مخاطبانی که از نظر فنی پیشرفته به نظر می رسند ، میزان سردرگمی یا عدم دانش در مورد برخی که به گفته برخی از آنها موضوعات نسبتاً واضحی هستند ، بسیار بیشتر از آنچه تصدیق می شود ، است.

خط پایین؟ این بسیار بدتر است که تصور کنیم مردم بیش از حد کم دانستن چیزهایی می دانند. علاوه بر این ، حتی متخصصان در یک زمینه نیز از یک تشبیه خوب یا یک زمینه متنی هوشمند که به توضیح بهتر مفاهیمی که هر روز زندگی می کنند و تنفس می کنند ، قدردانی می کنند.

به همین ترتیب ، اگرچه کاملاً تصدیق می کنم که شخصی هستم که واقعاً دوست دارم کتابچه های راهنمای مالک را بخوانم ، اما عملکرد اکثر دستگاه ها و برنامه ها نیازی به چنین مواردی ندارد. اگر افراد حتی نمی توانند با یک ابزار ، برنامه یا سرویس بدون راهنما شروع به کار کنند ، بدیهی است زمان شروع دوباره کار است. بله ، یک طراحی UI خوب فوق العاده چالش برانگیز است – بدیهی است به همان اندازه هنر باشد ، اگر نه بیشتر – اما بسیار مهم است. متأسفانه ، از نظر من ، امروزه هنوز بیشتر از سهولت استفاده به عملکرد توجه می شود. همانطور که دستگاه ها و سرویس های فناوری به زندگی روز افزون دیجیتالی ما وارد می شوند ، این حذف تاکید بر سادگی در حال حاضر ایجاد شکاف بین افراد – به ویژه بین کسانی که نمی فهمند و کسانی که نمی دانند – و با گذشت زمان است. مشکل آب و هوا احتمالاً بسیار زیاد خواهد شد بدتر

هرگز محصولی وجود نداشته است که استفاده از آن بسیار آسان باشد یا توضیحی که بتوان آن را فهمید بسیار آسان است.

این اصول فراتر از محصولات و کاربردهای منفرد است. در واقع ، شما احتمالاً می توانید استدلال کنید که سهولت استفاده از محصولات و خدمات فردی در واقع در حال بهبود است.

مشکل بزرگ این است که همه ما از تعداد بسیار بیشتری از آنها و در ترکیبات بسیار بیشتری استفاده می کنیم. شکاف بین همه این محصولات بیشترین مشکلات بالقوه را دارد. متأسفانه ، هیچ راهی آسان برای رفع این نگرانی ها وجود ندارد – اگرچه استانداردهای بهتر همکاری برای سخت افزار و نرم افزار به وضوح می تواند کمک کند – اما این بدان معنا نیست که آنها نباید توجه زیادی داشته باشند.

برنامه ریزی ، ساخت و بازاریابی محصولات و خدمات مرتبط با فناوری یک کار فوق العاده مهم بلکه بسیار چالش برانگیز است. موضوعات و مفاهیمی که آنها درگیر می شوند واقعاً می توانند بسیار پیچیده باشند. اما اهداف ساده سازی هر دو مورد و چگونگی توضیح آنها بسیار مهم است ، که طراحان محصول ، استراتژیست ها و فروشندگان باید آن را بخاطر بسپارند.

این را بخاطر بسپارید: هرگز محصولی وجود نداشته است که استفاده از آن بسیار آسان باشد یا توضیحی که درک آن بسیار آسان باشد.

باب اودانل بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC ، یک شرکت مشاور فناوری است که خدمات مشاوره استراتژیک و تحقیقات بازار را به صنعت فناوری و جامعه مالی حرفه ای ارائه می دهد. می توانید او را در توییتر دنبال کنید bobodtech.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme