[ad_1]

با نامه: اگر فکر می کنید Nvidia تنها سازنده GPU است که قادر به ایجاد کارت هایی است که می توانند فناوری چشمگیر ردیابی پرتو را تأمین کنند ، دوباره فکر کنید. اکنون که GPU های سری RX 6000 AMD در معرض دید هستند ، این شرکت می خواهد تراشه های RT خود را به بهترین شکل به نمایش بگذارد: نمایش فناوری که قرار است از 19 نوامبر آغاز شود.

متأسفانه ، چند روز کوتاه تا 19 نوامبر باقی مانده است ، بنابراین ما هنوز نمی توانیم نمایش آینده Hangar 21 AMD را با شکوه خود ببینیم. امروز ، این شرکت یک پیش نمایش کوتاه تبلیغاتی برای نسخه ی نمایشی منتشر کرد که می توانید در بالا مشاهده کنید.

این تیزر به طور خلاصه جلوه های مختلف RT را اجرا می کند که بر روی پلت فرم گرافیکی منبع باز AMD FidelityFX (در ترکیب با DirectX 12 Ultimate) قرار دارد. برخی از جلوه های اصلی نشان داده شده در این تیزر شامل سایه های ردیابی اشعه ، بازتاب ها و “نورپردازی” ، احتمالاً نور جهانی است.

در مورد محتوای این تظاهرات ، به نظر می رسد برخی از ماموریت های نفوذ علمی-تخیلی آینده دور ، با سایبرگ نیجر به عنوان قهرمان اصلی ما باشند. به عنوان فردی که اخیراً از Ghostrunner عالی فارغ التحصیل شده است ، باید بگویم که مطمئناً به نظر می رسد AMD با این نمایش از این عنوان الهام گرفته است.

ما امیدواریم که وقتی AMD AMD آن را برای عموم مردم به نمایش در می آورد ، شاهد نمایش کامل فناوری باشیم و مطمئناً وقت آن فرا می رسد که آن را با خوانندگان خود به اشتراک بگذاریم.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر