نقض داده های Capcom در ماه نوامبر ممکن است اطلاعات شخصی حداکثر 390،000 نفر را نشان دهد


Facepalm: موفقیت “شبکه داخلی” کپکام را در نوامبر سال 2020 به یاد دارید؟ کسی که “بدون اطلاعات مشتری” را افشا کرده است؟ اگرچه این ممکن است هنوز درست باشد ، اما به نظر می رسد این تخلف بسیار جدی تر از شرکت اولیه بود. بر اساس یک اعلامیه مطبوعاتی که امروز منتشر شد ، ممکن است حدود 390،000 نفر اطلاعات شخصی خود را در این حمله لو داده باشند.

این تقریباً 40،000 نفر در مقایسه با گزارشات قبلی آسیب کپکام افزایش یافته است ، که یک جهش قابل توجه است. برای ناآگاهان ، ناشر قربانی یک حمله “باج افزار شخصی شده” شده است که ظاهرا مشخصاً شبکه داخلی آن را هدف قرار داده است.

کپکام در ابتدا اهمیت این نقض را کوچک شمرد و ادعا کرد که هیچ مشتری تحت تأثیر قرار نگرفته است. باز هم ، این ممکن است درست باشد ، اما غول بازی در آخرین گزارش خود سیگنال های مختلفی را ارسال می کند.

در بخشی از این گزارش ، کپکام ادعا کرده است که هیچ یک از سیستم های پرداخت یا سرورهای آنلاین آن تحت تأثیر حمله باج افزار قرار نگرفته است و این باعث می شود کاربران همچنان به اینترنت برای خرید یا بازی های خود متصل شوند.

با این حال ، در منطقه دیگر ، وی مشتریان را به عنوان یکی از گروه های “بالقوه تحت تأثیر” حمله معرفی می کند ، بنابراین ما فقط نمی دانیم که تخلف در حال حاضر چقدر گسترده است.

اطلاعات بالقوه افشا شده شامل نام ، آدرس ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل و (در مورد کارمندان فعلی و سابق) داده های منابع انسانی است.

حتما بخوانید:
GameStop نسخه هایی از Cyberpunk 2077 را بازپرداخت می کند ، حتی اگر باز شده باشد

ما با پیشرفت تحقیقات Capcom به بررسی تأثیر این نقض ادامه خواهیم داد. اگر معلوم شود که مشتریان واقعاً در معرض خطر هستند ، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بلافاصله به شما اطلاع دهیم.


منبع: tanha-news.ir