[ad_1]

با نامه: طبق گفته یک تحلیلگر مشهور از کوپرتینو ، اپل در حال آماده شدن برای یک پرتحرک 2021 است. اگر همه چیز مطابق انتظار پیش برود ، می توانیم شاهد رسیدن شایعات طولانی مدت درباره ردیاب AirTag و هدفون های AR از نوعی ، به علاوه مک های جدید بیشتر از جمله سیلیکون مبتنی بر بازو باشیم.

MF-Chi Kuo از TF International Securities در یادداشت تحقیقی اخیر خود که توسط MacRumors بررسی شد ، گفت که سرانجام شایعات Apple AirTags امسال بالاخره آغاز می شود. در ابتدا انتظار می رفت ردیاب جهانی پس از آماده سازی طولانی در پایان سال گذشته از پشت بام شکسته شود ، اما سرانجام اعلام این خبر به تعویق افتاد.

در آن زمان ، عرقیات سیب جان پروسر گفت این اعلامیه به مارس 2021 موکول شد.

کوو همچنین گفت که اپل در حال آماده سازی دستگاه واقعیت افزوده برای اولین بار در سال 2021 است. مشخص نیست این محصول چه شکلی خواهد داشت ، اگرچه شایعاتی درباره هدفون و عینک AR شنیده ایم. تیم کوک علاقه اپل به AR را در سال 2016 تأیید کرد و از آن زمان برخی ویژگی ها را در جدیدترین آیفون و آیپد قرار داده است.

در جای دیگر ، کو گفت که انتظار دارد AirPods جدید امسال علاوه بر Mac های سیلیکونی سفارشی جدید اپل ، منصرف شود. مورد دوم مطمئناً تعجب آور نیست ، با توجه به اینکه اپل در ژوئن گذشته گفت انتقال کامل به سخت افزار Arm حدود دو سال طول خواهد کشید.

برخی از محصولات جدید ممکن است از فناوری صفحه نمایش مینی LED نیز برخوردار باشند که در کنار مزایای دیگر ، رنگ های غنی تر و کنتراست بهتر را فراهم می کند.

AirTags از MacRumors حسن نیت ارائه می دهد

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir