[ad_1]

به اختصار: اگر چیزی نشان دهد که سرعت بازی کم شده است ، به زودی پس از عرضه قیمت کاهش می یابد. سایبرپانک 2077 ممکن است در مدت ده روز 13 میلیون نسخه فروخته باشد ، اما اکنون با تقریبا نیمی از قیمت اصلی آن در دسترس است.

Best Buy در حال حاضر نسخه های Cyberpunk 2077 را برای PS4 و Xbox One (نسخه های دیسک استاندارد) با قیمت 34.99 دلار در اختیار شما قرار می دهد و 25 دلار از قیمت عادی خریداران صرفه جویی می کند. آمازون آن را با قیمت 30 یا 40 دلار برای بازی رایانه ای پیشنهاد داد ، اگرچه به نظر می رسد كه آنها تمام شده باشند.

هیچ رازی نیست که Cyberpunk 2077 مشکلات زیادی با آخرین نسل کنسول ها دارد. خوشبختانه ، این بازی های با تخفیف فعلی روی PS5 / XBSX نیز کار می کنند و دارندگان با رسیدن به اواخر امسال ، نسخه رایگان نسخه مخصوص را به صورت رایگان دریافت می کنند.

در چند هفته گذشته بعید است از CD Projekt لذت ببرید. این شرکت مجبور شد ادعای معروف “تظاهرات مشهور E3 2018 Cyberpunk 2077” تقریباً جعلی “را تکذیب کند. وی همچنین با انتشار یک ویدیو از وضعیت بازی در کنسول ها عذرخواهی کرد. این ویدیو (در زیر) همچنین برنامه های آینده را به عنوان وصله های اصلی – اولین نسخه به زودی – نسخه های DLC و PS5 / XBSX نشان می دهد.

سر و صدا در اطراف Cyberpunk 2077 اطمینان حاصل می کند که بسیاری از پیش خریدها را به دست آورده و در هنگام راه اندازی فروش خوبی داشته است – بازیکنان Steam به همین نام در روز انتشار شاهد رکورد قبلی Fallout 4 برای تجربه یک بازیکن بودند. اما این بازی از آن زمان تاکنون حدود 79٪ از بازیکنان Steam خود را از دست داده است ، سه برابر سریعتر از Witcher 3.

ظاهرا Cyberpunk 2077 روشی را که انتظار می رود CD Projekt راه اندازی شود تجربه نکرده است ، اما امید است که این بازی بتواند No Man’s Sky را ایجاد کند و در نهایت از طریق اصلاحات ، محتوای جدید و چند نفره جذاب تر و باگ کمتری شود حالت برای برخی از گیمرهای ناامید کننده ، این ممکن است خیلی کم باشد ، خیلی دیر.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر